iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 6. 2009
06:59 na ČT2

1 2 3 4 5

66 hlasů
5774
zhlédnutí

Dobré ráno 2005–2009 (Brno)

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítejte v Dobrém ránu!

  1 do playlistu

  Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes se šermířem Liborem Olšanem. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportážní pozvánka na výstavu Příběhy barokního Brna, beseda s ředitelkou tanečního divadla Mimi Fortunae Hanou Smičkovou-Látalovou a tanečníkem a režisérem Slavojem Látalem o připravovaném večeru nejoblíbenějších choreografií na letní scéně s názvem BAŠTA NA BAŠTĚ, ukázky - tančí soubor Mimi Fortunae.

 • Dětská půlhodinka

  2 do playlistu

  Dětská půlhodinka
  Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Kdo je to rytíř?", beseda o interaktivní výstavě pro děti "Expedice strředověk" s Evou Pánkovou z Moravského zemského muzea a Zdenou Polákovou, autorkou výstavy, reportážní ohlědnutí za Svátkem řemesel v Kunštátě.

 • Angličtina s Helen Doron
 • Čas pro VIP hosta

  4 do playlistu

  Čas pro VIP hosta
  Výsledky dětské bleskové soutěže, Libor Olšan v reportážní vizitce, povídání se šermířem Liborem Olšanem například o jeho šermírských začátcích a tradici tohoto umění v České republice, reportážní návrat do časů kramářských písní.

 • Království Danar

  5 do playlistu

  Království Danar
  Libor Olšan odpovídá na divácké otázky na chatu, reportáž představí výrobce historického oblečení a obuvi, projekt Království Danar, který přenáší děti i dospělé do dob středověku, v besedě představí jeho autoři Aleš Nový a Eva Nová spolu s ukázkami tradičních řemesel - na kolovratu přede Eliška Stěhulová a dřevěnou lžíci vyřezává Ondřej Šupka.

 • Vitěz ankety O nejpohádkovejší hrad nebo zámek

  6 do playlistu

  Vitěz ankety O nejpohádkovejší hrad nebo zámek
  Další řemesla, které je možné si vyzkoušet v rámci projektu Království Danar, například středověké psaní a iluminování ukazuje Bára Chmielová a Tomáš Králík vysvětluje, jak vyrábí koženou láhev na vodu na sedlářském koníku, výherci divácké soutěže, reportáž z nejkrásnějších zákoutí zámku v Telči, beseda s generální ředitelkou Národního památkového ústavu Norou Goryczkovou a kastelánem zámku v Telči Bohumilem Norkem o třetím ročníku ankety "O nejpohádkovejší hrad nebo zámek". Boj o Pohádkový střevíček vyhrál právě zámek v Telči.

Přehrát vše