iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 11. 2018
20:05 na ČT2

1 2 3 4 5

34 hlasů
32520
zhlédnutí

(Polo)ostrov Krym

Jak poznamenala anexe Krymu jeho obyvatele, původní, současné, i ty nevítané? Dokumentární portrét několika lidí, kteří se stali figurkami na šachovnici dějin.

51 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Emil Novák 8.12.2018 20:33 (!) reagovat 7 + - 7

Zaujatý dokument

Dokument je zaujatý a pracující s údaji a fakty, které "se hodí do krámu". Příčiny toho, co se stalo a proč, jsou v dokumentu úplně, ale úplně opomíjeny. Dávám autorům známku 5 (českou).

Pavel Rotter 8.12.2018 23:14 (!) reagovat 10 + - 1

Nejsme v Rusku, pane Nováku

I když by se vám to patrně líbilo, uvědomte si, že nejsme v Rusku, kde se novinářům diktuje co mají a nemají zverejňovat, podle toho, jak by si to někdo přál.
Hodnocení, sestávající z ničím nepodloženého tvrzení, že je dokument zaujatý, jehož autor nedokáže pojmenovat v čem a proč spatřuje zaujatost, a místo jeho obsahu kritizuje fakt, že v něm nenašel to, co by si přál, dávám známku pět (českou).

Pavel Rotter 30.11.2018 8:09 (!) reagovat 18 + - 9

Krym je Ukrajina

Na rozdíl od pana Ptáčka mi dokument vůbec nepřipadá "naděje plný". Byl plný zvůle ruského establishmentu a zoufalých lidí, kterým se nový ruský režim snaží znásilnit myšlení a pronásleduje je za smyšlené zločiny, přičemž jediným jejich proviněním je vůle svobodně žít. Držím všem Ukrajincům palce a doufám, spolu se Supejmanem Kadyrovem, že Bůh vyžene okupanty z jejich krásné země.

Jiří Ptáček 28.11.2018 1:41 (!) reagovat 25 + - 12

Bolí to

Nejdříve jsem chtěl televizi přepnout. Nejsem putinofil a téma Krymu mně vždycky strašně bolí. Mám tam přátele. Ale když jsem odolal a sledoval pořad až do konce, tak jsem byl vděčný za objektivní a podle mne i naděje plný dokument. Díky autorům a díky těm kteří měli odvahu se vyjádřit na kameru. Bude to jejich boj a bude dlouhý.

Související