iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 11. 2017
21:00 na ČT2

1 2 3 4 5

12 hlasů
19297
zhlédnutí

Patrola

Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová jako průvodci nového atraktivního cyklu České televize o armádě ze všech stran.

26 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Vašek 3.12.2017 11:17 (!) reagovat 9 + - 7

Zrušit profi armádu a AZ a přejít na izraelský způsob

Ta AZ je o ničem, je to jen flákárna a hraní si na vojáky. Výcvik že trvá 3 roky? kde to jsme. Do přípravy na obranu vlasti je třeba zapojit všechny muže a ženy v rozmezí 16-65 let, každému hodnost a funkci dle vzdělání. Do aktivních záloh zařadit všechny státní zaměstnance, učitele, úředníky, starosty, místostarosty..Naučit je s Brenem 2 , glockem 17, minimi, Dragunovem, RPG, scorpionem a poté je zařadit k záložním mechanizovaným jednotkám. Ale nejprv okamžitě propustit VZP z dob ČSLA a zrušit jim renty.

Milan 4.12.2017 10:40 (!) reagovat 6 + - 3

Přesně! A to mi na "dráze Titánů chybí!

To ak tam kdesi níže jakýsi "mínusáček" neunesl že jsem magazín označil za "technicky nepříliš zvládnutým". Ovšem navzdory jemu mi dali za pravdu i z redakce, když přiznali, že bodování upravili kvůli technické závadě na terčích a zavedli jako náhradu bodování za "přístup" (hlášky cestou na cvičiště). To je samozřejmě špatně! V druhé řadě to doufám už nebude a ty nepadající terče tam spraví už tím, že se na ně bude střílet právě těžší municí z kulometu minimi a snajperské pušky Dragunov! Rovněž jsem pro jednu disciplinu - vrh granátem ručně a také použití granátometu! V moderní válce nezbytné umět! A samozřejmě též cvičné odpálení PTŘS!

Vašek 4.12.2017 16:32 (!) reagovat 6 + - 2

Každý občan ČR, by měl mít v AČR možnost seznámit se s aktuálně používanými ručními zbraněmi. Sborka, rozborka, střelba. Ono to za nás bylo něco jiného střílet z SA58 dávkou na až 300m, padající terče. S kolimátorem či optikou a ručkou je to mnohem jednodušší. Místo druhé řady a reklam v televizi by stát měl investovat do masového rozšíření záloh a AČR zpřístupnit věem podléhajícím branné povinnosti, i když to bude znamenat razantní snížení počtu profesionálů.

David Rychlý 2.12.2017 16:52 (!) reagovat 1 + - 3

Chce si to pořádně zkontrolovat scénář

Patrola je fajn a velmi zajímavý pořad, ale zdá se mi, že se občas objeví chybička ve scénáři. V tomto díle mě například zarazil název vojenského prostoru, kde probíhalo cvičení AZ. Říkáte Libava, ale je to Libavá.

Andrea 1.12.2017 20:31 (!) reagovat 13 + - 1

Vysílací čas to je Hell

Proč je tak pitomý vysílací čas? Patrolu sleduje celá rodina, ale chodit spát po jedenácté večerní už ke fakt hardcore.

Verunka 29.11.2017 11:01 (!) reagovat 8 + - 1

Perfektní

Vynikající a svižný pořad, nejdříve jsem si nemohla zvyknout, dneska si bez Patroly neumím představit desátou večerní. Zajímali by mě novodobí vojenští veteráni, ale to se asi nedočkám.

jan novak 5.12.2017 22:29 (!) reagovat 1 + - 0

Dočkala

Dočkala ses :-)

Související