iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 12. 2004
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

160 hlasů
49525
zhlédnutí

Dobrou chuť

S každým soustem proměňujeme sebe i svět

28 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

jirina ticha 18.8.2012 11:05 (!) reagovat 2 + - 0

Pan John Jaroslav Janda

Neni vubec pravda, ze zdrave veci jsou drahe. I za malo penez se daji poridit velice chutne a zdrave veci, ktere vegetuji v nasich zemepisnych sirkach. Tropicke ovoce neni pro nasi zemepisnpou polohu vubec zdrave. Kazdy zivocich, a tedy i clovek, je prizpusoben aby konzumoval stravu, ktera roste v jeho okoli, to je spravne a zdrave. Nebo ze by si tucnaci nechali vozit pomerance?

John Jaroslav Janda 26.5.2011 7:39 (!) reagovat 2 + - 2

O pomerancovi dzus

Ta pani v Biorestauraci ma pravdu o umeli dzus. Na Floride kde ziju je poznat obrovsky rozdil prirodneho dzusu ktery je tak jemny v prichuti. Co se kupuje s chemikaliema je tak kysely a preslazene. Ackoliv pravy dzus je velmi drahy. Tak zdravi je ovlivneno cenama...

Matej 8.10.2010 5:35 (!) reagovat 0 + - 4

chemikalie v potravinach

Nese se casto hodne kritiky na nezdrave stravovani a jidlo plne chemikalii v USA. Ano, tyto latky se v potravinach, ktere se konzumuji nejen v USA vyskytuji, ale je treba se podivat na take na nasledky, jako je napr. prumerna delka zivota v USA. Pokud by americka strava byla tak nezdrava a chemikalie v jidle tak skodlive, preci by se to vyrazne projevilo na prumerne delce zivota. Cili nepratele teto stravy, mate pravdu ze obsahuje chemikalie, ale jak je zrejme, na delku zivota to tak markantni vliv nema.

Jindřich 28.5.2009 21:41 (!) reagovat 3 + - 2

jídlo je jen baterie...

Ten kdo těžce pracuje,myslím tím opravdu fyzicky těžce pracuje se prostě nají a nic neřeší a je to.No ale on už asi každý normálně nežije.Dobrý,opravdu kvalitní snímek-na zamyšlení...

Související