iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 10. 2015
22:30 na ČT1

1 2 3 4 5

69 hlasů
42855
zhlédnutí

Reportéři ČT

Přátelství za miliony — Nebezpečná hra na vojáky — Cestovatel na vozíku

40 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přátelství za miliony

  0:49 do playlistu

  Přátelství za miliony
  Pavel Severa patřil dlouhé roky mezi nejvlivnější poslance. Byl místopředsedou bezpečnostního výboru a dokonce řídil poslanecký klub KDU-ČSL. Od roku 2009 je členem TOP 09. Ve straně už pět let zastává funkci generálního sekretáře, tedy nejvyššího manažera. Nyní však vyšlo najevo, že minulost politika provází i pochybné majetkové machinace. Svému příteli údajně napůjčoval miliony korun. Přihlásil se o ně brzy poté, co přítel zemřel. Je v tom však více otázek, než by bylo zdrávo. Natáčel Dalibor Bártek.

 • Nebezpečná hra na vojáky

  18:58 do playlistu

  Nebezpečná hra na vojáky
  Mohlo by se zdát, že jde o pouhou hru na vojáky, ale experti varují před možným rizikem. Mluvíme o skupině bývalých vojáků v záloze, kteří si v Česku postupně budují vlastní soukromou armádu. To, že nejde o žádnou legraci dokazuje fakt, že cvičí i s ostrými zbraněmi, a co víc, jak sami říkají, jsou připraveni je použít. A to nejen například proti uprchlíkům, před kterými nás údajně chtějí chránit, ale i proti vlastním politikům. Více reportér Lukáš Landa.

 • Cestovatel na vozíku

  30:20 do playlistu

  Cestovatel na vozíku
  Je to rekordman svého druhu. Byl v pralese, v poušti, plavil se v Severním ledovém oceánu, viděl skoro celý svět. Nebylo by to nic tak výjimečného, kdyby mladý cestovatel nebyl od malička upoután na vozíku. Trpí progresivní svalovou dystrofií. A už skoro dva roky je trvale napojený na dýchací přístroj. Ojedinělý příběh cestovatelské rodiny z Přerova sleduje Silvie Kleková.

Přehrát vše

Související