iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 4. 2013
22:40 na ČT1

1 2 3 4 5

12 hlasů
11922
zhlédnutí

Reportéři ČT

Klientům zmizelo 63 milionů z advokátní úschovy — Proč se zabil fotbalový trenér v Milovicích? — Dávný velkofilm našla v babiččině sklepě

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Klientům zmizelo 63 milionů z advokátní úschovy

  1:04 do playlistu

  Klientům zmizelo 63 milionů z advokátní úschovy
  Ani v advokátní úschově nemusí být peníze v bezpečí. To zjistili klienti realitní kanceláře Reality 21. Advokát jim peníze za prodané nemovitosti z úschovy nevydal, peníze zmizely a nakonec zmizel i advokát. Ošizeným klientům tak nezbylo, než si stěžovat realitní kanceláři, která jeho služby nabízela. Jenže realitka říká, že za škodu svých klientů nenese žádnou odpovědnost. Jakou šanci mají, že někdy své peníze uvidí? To zjišťoval reportér Lukáš Landa.

 • Proč se zabil fotbalový trenér v Milovicích?

  12:51 do playlistu

  Proč se zabil fotbalový trenér v Milovicích?
  Stojí spor v malém fotbalovém klubu za život člověka? Určitě ne. Středočeské Milovice přesto žijí v přesvědčení, že právě hádky o fotbal byly příčinou sebevraždy místního trenéra. A když se začnete pídit po okolnostech, které jeho zoufalému činu předcházely, nebudete se jim příliš divit. Do Milovic se vypravila reportérka Markéta Dobiášová.

 • Dávný velkofilm našla v babiččině sklepě

  25:19 do playlistu

  Dávný velkofilm našla v babiččině sklepě
  Unikátní nález se podařil Ireně Rokosové z Prahy. Jednoho dne, když vyklízela sklep po zemřelé babičce, objevila hromadu plechový krabic. Ukrývaly kotouče prvního Československého velkofilmu. Ten byl totiž natočen podle předlohy jejího dědečka. Obsah nalezených krabic má tak nejen osobní význam, ale i značnou historickou hodnotu. Zapomenutý filmový příběh se pokouší rekonstruovat reportáž Stáni Raupachové.

Přehrát vše

Související