iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 6. 2012
21:20 na ČT1

1 2 3 4 5

17 hlasů
12879
zhlédnutí

Reportéři ČT

Kauza Davida Ratha z pohledu Hostivice — Tragická autonehoda nákladního auta a osobního vozu — Adopce za minulého režimu

36 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kauza Davida Ratha z pohledu Hostivice

  1:19 do playlistu

  Kauza Davida Ratha z pohledu Hostivice
  Byl to nejsledovanější přenos ze zasedání Poslanecké sněmovny, jaký kdy peoplemetry naměřily. Ve chvíli, kdy do poslaneckých lavic zamířil ze své cely v Litoměřicích bývalý hejtman David Rath, sledovalo zpravodajskou čtyřiadvacítku více než 700 tisíc lidí, což je absolutní rekord od začátku jejího vysílání. S kamerou jsme se vypravili nejen do sněmovny, ale i do Rathovy Hostivice, abychom zachytili pohledy zdejších lidí. Natáčely reportérky Andrea Máslová a Aneta Snopová.

 • Tragická autonehoda nákladního auta a osobního vozu

  13:42 do playlistu

  Tragická autonehoda nákladního auta a osobního vozu
  Tři mrtví a několik zničených životů. To je bilance dopravní nehody, která se před pěti lety odehrála na Rokycansku. Náklaďák se zdevastovanými pneumatikami tu rozdrtil osobní auto. Jeden z pozůstalých, Pavel Jedlička po celých pět let bojoval za potrestání viníků. Nakonec byl odsouzen pouze šofér, který náklaďák řídil. Bez trestu ale vyvázlo vedení firmy, které vůz patřil. Pan Jedlička je přesvědčen, že je to nespravedlnost. K případu se vrátil reportér Karel Vrána.

 • Adopce za minulého režimu

  24:27 do playlistu

  Adopce za minulého režimu
  Má matka právo pátrat po synovi, kterého se vzdala hned po porodu? Přesně to už dva roky dělá Eva Matoušková. Říká, že jí to poroučí hlas krve. A navíc tvrdí, že adopce na konci minulého režimu a v jejích pouhých osmnácti letech proběhla za zvláštních okolností. Třiadvacetiletý mladý muž o své původní matce dodnes nic neví a jeho druhá rodina chce, aby to tak zůstalo. Na rodinné drama nahlíží z obou úhlů pohledu reportáž Davida Vondráčka.

Přehrát vše

Související