iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 2. 2021
19:10 na ČT1

1 2 3 4 5

213 hlasů
626229
zhlédnutí

Zločiny Velké Prahy 3/10

U zdi

Jak zabíjet drůbež

67 min | další Seriály »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Kamila 15.2.2021 0:30 (!) reagovat 34 + - 23

Zklamání

Souhlasím s řadou výtek, které zde uvádějí další diskutéři. Snad na tuto věc byl velmi nízky rozpočet nebo jak si vysvětlit, že něco tak slabého mohlo vzniknout? Scény zející prázdnotou (zjevně nebyly prostředky na komparz), místy nelogičnost příběhu, mdlé až stupidní dialogy, vybledlý obraz...

Carlos 15.2.2021 8:36 (!) reagovat 2 + - 0

Vysoký rozpočet slabý výsledek

Peníze nejsou všechno a v umění to platí dvojnásob. Údajně na tento seriál, který se připravoval několik let, uvolnila ČT mimořádně štědrých 170 miliónů korun.

Janus 15.2.2021 10:20 (!) reagovat 8 + - 0

Lokace

Kdo si vsiml, ze statek tretiho a prvniho dilu je totozny a ze si zahral i v serialu Prvni republika? A douska, na dvorku obvykle pobihaji slepice a kachny, tady byl dvorek krasne sterilni.

Luci 15.2.2021 19:13 (!) reagovat 1 + - 0

Ano statek v Brezanech z Prvni republiky :))

Hraničář 22.2.2021 0:16 (!) reagovat 0 + - 0

Na tak velkém statku

muselo být i hodně čeledi. A ne pár lidí.

Dana 14.2.2021 23:09 (!) reagovat 45 + - 28

To se nepovedlo

Nesympatické, ploché postavy, nesympatičtí herci, a hlavně slabé motivy, vycucané z prstu, zklamalo mne to.

xy 15.2.2021 7:28 (!) reagovat 13 + - 22

Tak bež hrat ty, nadhero, tutově budes sympaticka, jak vosina v pr ...

Lenka 15.2.2021 13:47 (!) reagovat 7 + - 0

Herci fajn, může za to scénář

Herci jsou naopak všichni nejen sympatičtí, ale i dobří. v hercích tenhle seriál určitě problém nemá… Chybí mu dobrý scénář, s tím pak už nikdo nic neudělá.

chalupar 14.2.2021 22:45 (!) reagovat 36 + - 9

Tykání??

Proč si Plesl a Langmajer chvíli tykají a pak zase vykají a obráceně????
A ta kamera ...to musel bejt hrosnej absťák toho alkáče, co měl tyhle divný pohyby při natáčení...

Miroslav Jonák 14.2.2021 21:52 (!) reagovat 38 + - 11

- pokračování (stále slabota: "třikrát a dost" bezdůvodně deprivovaným postavám

- pokračování: A co mi tam vadí nejvíc, je taková ta celková (opět bezdůvodná) PONUROST až TEMNOST (umocněná kamerou), všichni se tam tváří jako na pohřbu, skoro nikdo se skoro nikdy neusměje, všichni (zejména pan Plesl, který bývá jinde UVĚŘITELNĚJŠÍ, ač hraje výborně) je až OTRAVNĚ (a opět bezdůvodně, vinou scénáře či režie) NEPŘÍJEMNÝ, ostatně i další postavy jsou takové (bezdůvodně) ZAPŠKLÉ, takže tam ani na chvíli neblikne nějaká pohoda, laskavost, či nedejbože úsměv, prostě tam všichni něčím zjevně či skrytě TRPÍ, a já patřím k těm divákům, kteří, sledujíc to, pak trpím s nimi... Proto jsem si řekl, že se už napříště nebudu trýznit těmi otrávenými postavami, a v duchu hesla: "Třikrát a dost" už další díly sledovat nebudu... Škoda... Mnohem lepší byly jak "Hříšní lidé...", tak třeba "Četnické humoresky", případně "Četníci z Luhačovic", ale i např. "Případy prvního oddělení", nebo seriál "První republika", atd...

ion 14.2.2021 21:57 (!) reagovat 5 + - 4

Tak musi nejak vyjadrit

to "utrpeni" jakym byla masarykova prvni republika, hlavne se zavdecit panickům. Priste se treba dockame naopak nadseni z Nemecka let tricatych :-))

Miroslav Jonák 14.2.2021 21:50 (!) reagovat 26 + - 10

Pořád slabota: třikrát a dost bezdůvodně deprivovaným postavám...

Ve svých komentářích k prvnímu, a později zejména k druhému dílu jsem slíbil, že tomuto seriálu dám ještě jednu šanci při sledování třetího dílu, a toto jsem dodržel. Právě skončil třetí díl, a bohužel (ač jsem se snažil) na svých předchozích dvou komentářích nebudu nic měnit. I nadále jsou to sice možná dobré kriminální náměty, ale to ZPRACOVÁNÍ je prostě nešťastné. Nebudu se (tak jako jiní zde či jinde) pozastavovat nad bezdůvodnými krkolomnostmi a exhibicemi s nakloněnou (!!!) kamerou, ale co mi vadilo (a i nadále vadí, takže to nebyl nějaký ojedinělý exces v prvních dvou dílech, ale je to zřejmě záměr, a zřejmě to bude ve všech dílech), je to, že ze scénáře číhá jak šídlo z pytle určitá averze vůči První republice (já tento "světonázor" scénáristům neberu, ale proč to urputně cpou do detektivky?!), a skoro bych si myslel, že autoři jsou poněkud "nalevačku", či co, že to tam tak umanutě do každého dílu cpou (ač to tam není vůbec dějotvorné). Stejně tak bezdůvodně a nedějotvorně (a také dost urputně) jsou tam naroubovány (navíc zbytečně detailní, a zbytečně dlouhé) postelové scény s panem Langmajerem (ač jinak hraje velmi dobře), a divákovi je sugerováno, že nebýt této svérázné metody získávání informací od svědků (resp. svědkyň), tak se v tomto seriálu nic nevyšetří... - pokračování níže...

Alexandr Krško 14.2.2021 21:07 (!) reagovat 61 + - 7

Velké zklamání

Česká televize, ač moje srdeční záležitost, mě tentokráte velmmi zklamala. Odpustil bych tvůrcům Suchost aa žádné herecké výkony. Co ovšem nemohu je skutečnost, že postavy sice žijí před stoletím, ale přemýšlejí a - hlavně - chovají se, jako by to bylo dnes. Po dnešním dílu, kdy beztrestně jakýsi sedlák zbil policistu, už jen čekám, že příště nám tvůrci naservírují demonstraci nějakého občanské sdružení bojujícího proti pravomocem policie a četnictva.

Divak od slova divit se 14.2.2021 20:17 (!) reagovat 4 + - 14

hvezdicky

Musim se smat. Porad jeste nezacal a uz ma hodnoceni tri divaku, ktere dohromady dava "cele dve hvezdicky".

první 1 2 Další › poslední

Související