iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 2. 2012
14:05 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
4018
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Hledal jsem vás — Islám v České republice — Oboroh — My jsme církev — Nový klip kapely Michael — Křesťanské nakladatelství Samuel — V+V na návštěvě u Jiřiny Šiklové

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hledal jsem vás

  0:32 do playlistu

  Hledal jsem vás
  Do Prahy spolu s autory dorazil polský celovečerní dokument o Janu Pavlu II. V působivé kombinaci archivních záběrů a cesty režiséra Jaroslava Schmidta v papežových stopách po několika kontinentech spolu s monumentální hudbou Michala Lorence je film zajímavým pátráním po lidské stránce osobnosti oblíbeného papeže.

 • Islám v České republice

  2:25 do playlistu

  Islám v České republice
  V Lidovém domě za hojné účasti veřejnosti se konala debata o přítomnosti islámu v Evropě a v České republice. Po příspěvcích panelistů vypukla vzrušená, ale věcná debata

 • Oboroh

  4:09 do playlistu

  Oboroh
  Skupině Oboroh je 23 let. Je to hodně nebo málo? Těžko říci, ale v každém případě je dobré, že existuje. Slavilo se v Kostelci nad Orlicí a my jsme byli u toho.

 • My jsme církev

  5:31 do playlistu

  My jsme církev
  Česká křesťanská akademie v Rožmitále si pozvala domácí i zahraniční hosty k diskusi o poslání církví v současném světě a obnovných hnutích v katolické církvi, která jsou někdy viděna jako protestní až rozvratná.

 • Nový klip kapely Michael

  7:26 do playlistu

  Nový klip kapely Michael
  Skupina Michael je dobře známá těm, kdo se pohybují kolem našich křesťanských kapel. V televizní premiéře máme šanci seznámit se s jejím nejnovějším klipem, jehož slavnostní křest proběhl 3. února.

 • Křesťanské nakladatelství Samuel

  12:05 do playlistu

  Křesťanské nakladatelství Samuel
  Jsou i tací, kteří se rozhodli pustit se do tak riskantního podnikání jako je vydávání a distribuce křesťanské literatury. Za jedním z nich se vypravíme do internetového nakladatelství Samuel.

 • Setkání Dominika Duky s novináři

  15:09 do playlistu

  Setkání Dominika Duky s novináři
  Stalo se už zvykem, že pražský arcibiskup případně kardinál zve novináře na číši vína. Letos to bylo opět do dominikánského kláštera v Praze.

 • Týden modliteb za jednotu církve

  16:04 do playlistu

  Týden modliteb za jednotu církve
  Rozdělené křesťanstvo se nejméně jednou za rok modlí za jednotu církve. V pražském kostele sv. Vojtěcha tak představitelé církví dokonce činili společně.

 • Rekviem za Rudolfa II.

  17:03 do playlistu

  Rekviem za Rudolfa II.
  Císař Rudolf II. byl vzhledem ke svým chorobám nevyzpytatelnou osobností, ale mnohé z jeho státnických činů byly důkazem jeho otevřenosti a moudrosti. Při slavném rekviem na něj vzpomínali mnozí ve Svatovítské katedrále.

 • Setkání u Jordánu

  17:47 do playlistu

  Setkání u Jordánu
  Jordánští pravoslavní křesťané se jednou za rok potkávají u Jordánu, na místech křtu Ježíše Krista.

 • Úlovek z lodi Concordia

  18:28 do playlistu

  Úlovek z lodi Concordia
  Z vraku lodi Concordia vysvobodili i neporušený svatostánek.

 • V+V na návštěvě u Jiřiny Šiklové

  19:39 do playlistu

  V+V na návštěvě u Jiřiny Šiklové
  Pánové Vacek a Vávra si tentokráte pozvali do pražské kavárny Marathon socioložku Jiřinu Šiklovou, se kterou si svým osobitým způsobem popovídají o tom, jakého zdraví je současná česká společnost.

Přehrát vše

Související