iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 6. 2012
10:25 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
7783
zhlédnutí

Objektiv

Maroko: Filmy — Norsko: Polární záře — Itálie: Sicílie

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Filmy

  0:54 do playlistu

  Filmy
  Míříme na místa, na kterých natáčela taková režisérka esa jako Ridley Scott nebo Martin Scorsese. Spletl by se ten, kdo by čekal, že skončíme v Hollywoodu. Nikoli Amerika, čeká nás severní Afrika a Maroko. Jeho dramatické pouštní scenérie, romantické křivky hor a sugestivní architektura to vše vytváří obrovský filmový ateliér pod otevřeným nebem. Nejen hrané velkofilmy ale i takový malý televizní cestopis rozhodně stojí za to zhlédnout.

 • Polární záře

  8:46 do playlistu

  Polární záře
  Ze severu Afriky do nejsevernějších koutů Evropy. Máme tu Norsko. Nejžhavější dny léta a prázdnin jsou stále ještě před námi, naštěstí. My ale - myslím, tady v Objektivu můžeme změnit náladu a téma, abychom se zchladili už teď. Jako malou vzpomínku na zimu a důkaz toho, že opravdové táborníky a cestovatele neodradí žádné počasí, teď nabízíme záznam z putování za polární září a věřte, že nás čeká divadlo nadmíru zajímavé.

 • Soutěž
 • Sicílie

  18:30 do playlistu

  Sicílie
  Když se řekne Sicílie, většině z nás se vybaví především sicilská mafie - obávaná Cosa Nostra. Jenže Sicílie není jenom mafie. Pokud sem přijedete, zjistíte, že všichni Siciliáni zdaleka nejsou kmotrové, ale naopak velice příjemní a pohostinní lidé, že je tu výborná kuchyně, dobré víno, kilometry nádherných pláží a spousta historických památek. Prostě Sicílie se bát nemusíte a jak uvidíte z naší reportáže, za návštěvu určitě stojí.

Přehrát vše