iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2020
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
8613
zhlédnutí

Události, komentáře

Koronavirus a ekonomika — Zrušená olympiáda — Sledování nákazy — Senioři také šijí roušky

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Koronavirus a ekonomika

  1:36 do playlistu

  Koronavirus a ekonomika
  Koronavirus v Česku už je spojen se třemi úmrtími, ale celková čísla vyznívají mírně pozitivně. A stát se snaží připravit na to, aby nutná opatření k záchraně životů co nejméně poškodila lidi a ekonomiku - vládní návrhy dnes potvrzovala sněmovna a ukázala mimořádnou souhru.Jestli vydrží i dál, probereme s vicepremiérem Karlem Havlíčkem /nestr. za ANO/ a zástupci opozice – předsedou klubu poslanců TOP 09 Miroslavem Kalouskem a místopředsedou sněmovního rozpočtového výboru Mikulášem Ferjenčíkem /Piráti/.

 • Krátce
 • Zrušená olympiáda

  29:18 do playlistu

  Zrušená olympiáda
  Čekalo se to a dnes je jasno - olympijské hry letos nebudou a přesunou se na příští rok.Co to znamená pro sportovce, probereme se šéfem Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem.

 • Sledování nákazy

  34:50 do playlistu

  Sledování nákazy
  Tvrdá opatření proti koronaviru budí podle statistik Ministerstva zdravotnictví mírný optimismus. Dá se už usoudit jak bude vypadat další etapa boje s nemocí?Zeptáme se epidemiologa Rastislava Maďara.Jak bude vypadat chytré sledování nakažených a nebude to za cenu větší sledovanosti lidí s pomocí nové techniky - která je zneužitelná? I na to se zaměříme s advokátem Tomášem Sokolem a poradcem pro otevřenost veřejné správy a ochranu soukromí Oldřichem Kužílkem.

 • Senioři také šíří roušky

  53:42 do playlistu

  Senioři také šíří roušky
  Nebývalé vzepětí lidí v nebývalé době - zapojily se všechny generace - podíváme se do domova důchodců, který si pomohl hned dvakrát - šije si roušky na ochranu zdraví, a to zlepšuje i denní rytmus a psychickou pohodu klientů.S ředitelem domova důchodců Modrý Kámen v Mnichově Hradišti Petrem Novákem se spojíme v závěru pořadu.

Přehrát vše