iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 3. 2020
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
10672
zhlédnutí

Události, komentáře

Stav nouze — Bezpečnostní opatření státu a jednání o čínském velvyslanci — Lékaři v první linii — Vývoj koronaviru v zaharničí

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Stav nouze

  1:30 do playlistu

  Stav nouze
  Česko je v nouzovém stavu - ráno ho vyhlásila vláda - vůbec poprvé v historii na celém území státu. A pokračuje i snaha o důkladnější izolaci země - omezené množství přechodů a kontroly na hranicích. Co to změní? Zeptáme se na úvod ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha /nestr. za ANO/.

 • Bezpečnostní opatření státu a jednání o čínském velvyslanci

  19:36 do playlistu

  Bezpečnostní opatření státu a jednání o čínském velvyslanci
  Sněmovna už zastavila činnost - jak zareaguje Senát? Jeho šéf zřejmě zruší kontroverzní cestu na Tchaj-wan - kvůli koronaviru. A podle něj by z tohoto důvodu neměl ani prezident odjet do Číny. Včera se na tom ale na Hradě neshodli. O detailech schůzky nám více řekne předseda Senátu a místopředseda strany Miloš Vystrčil /ODS/.

 • Koronavirus: Hospodářská komora řeší ekonomické ztráty
 • Krátce
 • Lékaři v první linii

  33:05 do playlistu

  Lékaři v první linii
  V první linii opatření jsou teď lékaři, ale i hasiči, policisté a vojáci na hranicích. Jak jsou připraveni a jaké mají pokyny? Probereme s plzeňským lékařem Robinem Šínem z Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny a s hejtman Plzeňského kraje Josefem Bernardem /ČSSD/.

 • Vývoj koronaviru v zaharničí

  46:21 do playlistu

  Vývoj koronaviru v zaharničí
  Podobně silná opatření jako Česko zavádí i sousední Slovensko, jinde v Evropě jsou opatření mírnější. Ale přituhuje třeba za oceánem. Prezident Trump řekl, že Evropa situaci nezvládla a zrušil lety ze starého kontinentu. Na to, jak se proti koronaviru brání svět se zeptáme našich zahraničních zpravodajů: Lukáše Mathé v Polsku, Petra Obrovského na Slovensku a Davida Miřejovského v USA.

Přehrát vše