iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 10. 2018
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
3808
zhlédnutí

Události, komentáře

Změny pro řidiče i STK — Pokrok ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka — Nobelovu cenu za literaturu letos nikdo nedostane — Češi a vnímání totality — Muž, který přeplaval Severní kanál

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Změny pro řidiče i STK

  1:24 do playlistu

  Změny pro řidiče i STK
  Ode dneška se musí řidiči i servisy připravit na změny. A ty se netýkají jen životnosti lékárniček. Dočkáme se toho, že opravdu skončí podvody v podobě stáčení tachometrů u ojetých vozů?Téma pro naše hosty: senátora Tomáše Goláně /nestr. za SEN21/, předsedu podvýboru pro dopravu poslanecké sněmovny Martina Kolovratníka /ANO/ a bývalého ředitele BESIP a dopravního experta Roberta Šťastného.

 • Komunální a senátní volby 2018
 • Krátce
 • Pokrok ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka

  21:48 do playlistu

  Pokrok ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka
  Na kolik vyšla únorová vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky? Na nejméně 70.000 eur, uvedl dnes jeden z prokurátorů, který dohlíží na vyšetřování případu. Zatím jsou obviněni čtyři lidé, jejich počet ale může stoupat.Aktuální informace od našeho zpravodaje na Slovensku Lukáše Mathého a téma pro našeho kolegu a reportéra ČT Davida Macháčka.

 • Nobelovu cenu za literaturu letos nikdo nedostane

  31:21 do playlistu

  Nobelovu cenu za literaturu letos nikdo nedostane
  Začalo každoroční udělování Nobelových cen. Tu za literaturu ale letos nezíská nikdo. Ne, že by nebylo, komu ji dát - důvodem je sexuální skandál.Má tato kauza a její následky v historii prestižního ocenění obdoby? Zeptáme se literárního historika Martina C. Putny.

 • Češi a vnímání totality

  40:13 do playlistu

  Češi a vnímání totality
  V Praze na Letné vyroste pět metrů vysoká zeď - jako připomínka všech totalit, jimiž si naše země prošla za uplynulých sto let. Takže: připomenout ano, ale umíme si tu dobu totalit ještě představit?Otázka pro našeho dalšího hosta, ředitele Post Bellum Mikuláše Kroupu.

 • Přísnější pravidla pro hypotéky
 • Muž, který přeplaval Severní kanál

  51:56 do playlistu

  Muž, který přeplaval Severní kanál
  Jaké to je ponořit se do vod studené úžiny mezi Irskem a Skotskem a přeplavat ji? Dálkový plavec Jaroslav Chytil nám to poví. Bude naším posledním hostem.

Přehrát vše

Související