iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 5. 2018
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
4927
zhlédnutí

Události, komentáře

Kde je hranice extremismu? — Ruský novinář — Rychlejší stavby v dopravě — Problémový jih Evropy

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kde je hranice extremismu?

  1:11 do playlistu

  Kde je hranice extremismu?
  Má podobná témata jako pravicoví extremisté, mnohdy je i radikálnější. Definice extremismu podle ministerstva vnitra ale nesplňuje – takto mluví o SPD koncept zprávy ministerstva vnitra, který unikl do médií.Jak se to stalo? A jak jsou nastaveny hranice extremismu? Téma pro duel Radima Fialy/SPD/ a Jiřího Pospíšila /TOP09/.

 • Stalo se
 • Ruský novinář

  25:12 do playlistu

  Ruský novinář
  Babčenko je mrtev! Ne, žije! Ukrajinské tajné služby rozehrály velkou hru a den po zprávě o vraždě ruského novináře přišly s novou verzí. Je naživu, vše byla to prý past na potenciálního vraha, kterého měly řídit ruské tajné služby.K čemu tedy mělo dojít a proč? Jak mimořádná je podobná situace v činnosti tajných služeb a bude mít dopad na politiku? Probereme s naším moskevským zpravodajem Miroslavem Karasem.

 • Rychlejší stavby v dopravě

  34:07 do playlistu

  Rychlejší stavby v dopravě
  Klíčové silnice nebo železnice by se měly stavět rychleji – poslanci dnes pustili do třetího čtení dopravní novelu, která to má umožnit. Mimo jiné zavádí tzv. mezitímní rozhodnutí. Díky němu by mohly bagry na schválenou stavbu vyrazit ještě dřív, než stát získá všechny dotčené pozemky.Je to takový postup správný? A dokáže sám o sobě rozhýbat pomalou výstavbu infrastruktury v Česku, nebo jsou tu i jiné problémy? Odpovídat bude poslanec Martin Kolovratník /ANO/.

 • Stalo se
 • Problémový jih Evropy

  46:36 do playlistu

  Problémový jih Evropy
  Evropský finanční svět je zase v nejistotě – hlavně kvůli tomu, co se děje na jihu kontinentu. V Řecku pokračuje nechuť k úsporám, dnes vyjádřená velkými demonstracemi po celé zemi. Další a větší problémy ale dělá Itálie, která straší investory tím, že nemá vládu a zároveň tím, že by mohla přijít taková, která by zásadně zahýbala se vztahem země k Evropě a společné měně.Co se teď děje na jihu Evropy? A je to jen dočasný problém, nebo znak výraznějších změn? Téma pro politiky zprava a zleva: Jana Skopečka /ODS/ a Jiřího Dolejše /KSČM/.

Přehrát vše