iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 8. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
2839
zhlédnutí

Události, komentáře

Rusko – Ukrajina – EU — Přibývá útoků pomatenců? — Sucho a voda v ČR — Dostavba pražského okruhu – ano, či ne?

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rusko – Ukrajina – EU

  1:31 do playlistu

  Rusko – Ukrajina – EU
  Napětí mezi Ruskem, Ukrajinou a Západem trvá. Rusové prohlásili, že mají důkazy o údajném ozbrojeném vpádu Ukrajinců na anektovaný Krym a že Západ na Ukrajině selhal. Lze taková tvrzení považovat za důvěryhodná? Téma pro české europoslance Tomáše Zdechovského /KDU-ČSL/, Jiřího Maštálku /KSČM/ a Petra Ježka /ANO/.

 • Stalo se
 • Přibývá útoků pomatenců?

  30:39 do playlistu

  Přibývá útoků pomatenců?
  Další útok zřejmě pomateného člověka, další mrtví. Tentokrát ve Švýcarsku. Muž tam zapálil vlak a zaútočil nožem na cestující. Přibývá takových útoků? Proč? Nebo je o nich kvůli teroristickým činům jen víc slyšet? Zeptáme se šéfa policejních psychologů Vladimíra Vosky.

 • Sucho a voda v ČR

  37:16 do playlistu

  Sucho a voda v ČR
  Skoro 30 miliard chce stát dát na opatření proti suchu. Závlahové systémy, obnovené rybníky a nové přehrady mají zabránit katastrofálnímu nedostatku vody, před kterým experti varují. Kde je v Česku situace nejhorší? A neřeší se pět minut po dvanácté? Do studia přijde ministr zemědělství Marian Jurečka /KDU-ČSL/.

 • Stalo se
 • Dostavba pražského okruhu – ano, či ne?

  50:58 do playlistu

  Dostavba pražského okruhu – ano, či ne?
  Je dálnice veřejně prospěšná stavba, kvůli které má stát právo zasáhnout do vlastnických práv majitelů pozemků? Otázka, na kterou společnost jen těžko hledá odpověď, a proto výstavba dálnic vázne. Téma na závěr pořadu pro právníka Ondřeje Múku.

Přehrát vše