iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 8. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3021
zhlédnutí

Události, komentáře

Ceny masa rostou, problémy českých zemědělců — Muslimové proti terorismu — Razie proti islamistům v Německu

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ceny masa rostou, problémy českých zemědělců

  1:37 do playlistu

  Ceny masa rostou, problémy českých zemědělců
  Pro prodejce masa platí od srpna přísnější pravidla. Ta mají omezit šizení zákazníků. Nová vyhláška mění hlavně označování masa a masných výrobků. A zvyšuje taky nároky na celkovou kvalitu prodávaného zboží. Ministerstvo zemědělství tak reaguje na požadavky Evropské unie. A vychází i z dosavadní praxe. Vyhlášku připravovalo několik let. Za nedodržení předepsaných pravidel budou prodejcům hrozit pokuty až 50 milionů korun. Není to však jediná změna u masa – mění se také jeho cena. Třeba u jatečních prasat se zvýšila o čtvrtinu. Naše první téma pro poslance Jaroslava Faltýnka /ANO/ a Petra Bendla /ODS/.

 • Stalo se
 • Muslimové proti terorismu

  34:55 do playlistu

  Muslimové proti terorismu
  Několik desítek muslimů se dnes v podvečer sešlo na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech, aby vyjádřili obavy ze vzrůstajícího násilí v Evropě. Symbolicky se za velkého zájmu médií zúčastnili také mše v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně. Svou účastí na shromáždění a bohoslužbě chtěli odsoudit nedávné teroristické útoky v Evropě, mimo jiné na francouzského kněze Jacquesa Hamela zavražděného islamistickými útočníky. Událost shrne komentátorka serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová. Organizátorka dnešní akce Romana Červenková naše pozvání do vysílání nejprve přijala, ale hodinu před začátkem svoji účast zrušila.

 • Razie proti islamistům v Německu

  45:02 do playlistu

  Razie proti islamistům v Německu
  Německá policie provedla razie proti radikálním islamistům. Podezírá je z rekrutování mladíků do bojů v Sýrii a Iráku. V azylovém domě na západě země taky policisté zadrželi muže, který byl v kontaktu se Syřanem podezřelým z napojení na organizaci Islámský stát. Zatím ale nezjistili, že by plánovali konkrétní útok. Přímo do Berlína se spojíme s naším zpravodajem Václavem Černohorským a německým publicistou Arminem Sandmannem.

Přehrát vše

Související