iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 8. 2016
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
4000
zhlédnutí

Události, komentáře

Olympiáda: politika i podvody — Turecko vs. Rakousko — Humanitární krize v Sýrii a Iráku

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Olympiáda: politika i podvody

  1:28 do playlistu

  Olympiáda: politika i podvody
  Už jen hodiny zbývají do začátku letních olympijských her v Riu de Janeiru. Následující dva týdny bude více než 11 tisíc sportovců z 207 zemí bojovat v Brazílii o medaile. Ale nebudou hry místem, kde poměří své síly také politici, jak se stalo již mnohokrát v minulosti? Téma pro publicistu Vladimíra Kučeru, experta na Latinskou Ameriku Martina Reye a historika sportu Marka Waice. A připomeneme si s nimi i ty nejkurióznější sportovní podvody.

 • Stalo se
 • Turecko vs. Rakousko

  40:22 do playlistu

  Turecko vs. Rakousko
  Vztahy Turecka a evropských zemí se zhoršují. Ankara nařkla Vídeň z rasismu poté, co rakouský kancléř vyzval k zastavení jednání o vstupu Turecka do Evropské unie. Jak se bude situace dále vyvíjet? Naše pozvání do vysílání přijal bývalý ministr školství Ondřej Liška ze Strany zelených, který už několik let pracuje a žije ve Vídni.

 • Humanitární krize v Sýrii a Iráku

  49:14 do playlistu

  Humanitární krize v Sýrii a Iráku
  Samozvaný Islámský stát podle OSN zajal až 3 tisíce prchajících iráckých vesničanů. Používá je jako živé štíty. Mají nějakou šanci na útěk a můžeme jim nějak pomoci? Civilisté jsou obětí bojů i jinde. O zkoušeném regionu promluví ředitel nadace Člověk v tísni Šimon Pánek.

Přehrát vše

Související