iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 6. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
4025
zhlédnutí

Události, komentáře

Policejní krize a řadoví policisté — Dvě rány pro ruskou federaci — 10 let tzv. bodového systému

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Policejní krize a řadoví policisté

  1:46 do playlistu

  Policejní krize a řadoví policisté
  Napětí kvůli plánovaným změnám v policii pokračuje - a graduje. Ve čtvrtek se kvůli nim sejde bezpečnostní výbor sněmovny. Už jen tento holý fakt vyvolal hádku mezi ČSSD a hnutím ANO o to, kdo jednání vlastně svolává. A sílí i tlak na premiéra kvůli zasedání bezpečnostní rady státu. A aby toho nebylo málo: Policejní prezident Tomáš Tuhý podal trestní oznámení na svého podřízeného, který ho obvinil z vynášení informací. Co tomu říkají policisti na nižších úrovních? Odpoví předseda policejních odborů Milan Štěpánek a připojí se i poslanci Stanislav Huml /ČSSD/, Josef Zahradníček /KSČM/ a Daniel Korte /TOP 09/.

 • Stalo se
 • Dvě rány pro ruskou federaci

  28:00 do playlistu

  Dvě rány pro ruskou federaci
  Unie se předběžně shodla na prodloužení sankcí za anexi Krymu a angažmá v ukrajinské krizi. A ruští atleti nepojedou automaticky na olympiádu v Riu. Obecný zákaz kvůli státem podporovanému dopingu potvrdil Mezinárodní olympijský výbor. Jak na obě zprávy reaguje Moskva? Sankce rozebereme s komentátorem Českého rozhlasu a rusistou Liborem Dvořákem, olympijskou část okomentuje sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor.

 • Stalo se
 • 10 let tzv. bodového systému

  47:22 do playlistu

  10 let tzv. bodového systému
  Řidič s telefonem u ucha je stejně nebezpečný jako ten, který sedl za volant se čtyřmi vypitými pivy. Na častý nešvar řidičů upozorňují dopravní experti. A politici řeší, jestli tento přestupek více netrestat. Bodový systém funguje v Česku deset let. Jaká pozitiva přinesl a co naopak nefunguje? Zeptáme se členů sněmovního podvýboru pro dopravu Stanislava Humla /ČSSD/ a Františka Laudáta /TOP 09/.

Přehrát vše

Související