iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 10. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
4424
zhlédnutí

Události, komentáře

Uprchlíci a ohrožení Evropy — Polské volby — Hejtman Rozbořil nekončí

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Uprchlíci a ohrožení Evropy

  1:02 do playlistu

  Uprchlíci a ohrožení Evropy
  Další tři tisícovky uprchlíků přešly v noci z Chorvatska do Slovinska. Jen za víkend se jejich počet vyšplhal na pětadvacet tisíc. Migrační krizi na balkánské trase řešili v Bruselu lídři dotčených zemí – a shodli se, že musí přestat nekontrolované posílání běženců na západ. Co pomůže vyřešit migrační krizi? A proč jsou pohledy na ni v Bruselu a Praze tak odlišné? Nabídneme exkluzivní rozhovor s premiérem Bohuslavem Sobotkou /ČSSD/. Hosty budou předseda vojenského výboru NATO arm. gen. Petr Pavel, europoslanec Pavel Telička /nestr. za ANO/, místopředseda TOP 09 a poslaneckého klubu Marek Ženíšek a ředitel think-tanku Political Capital Institute Péter Krekó.

 • Polské volby

  35:42 do playlistu

  Polské volby
  Polská pravice slaví přesvědčivé vítězství a po osmi letech se vrací k moci. Dosud vládnoucí Občanská platforma ztratila polovinu svých voličů – 24 procent hlasů je pro ni rozčarováním. Dokáže vítězné Právo a spravedlnost sestavit jednobarevnou vládu? A jakým směrem se bude ubírat nový kabinet? Téma pro europoslance Pavla Teličku /nestr. za ANO/ a místopředsedu TOP 09 a poslaneckého klubu Marka Ženíška /TOP 09/.

 • Stalo se
 • Hejtman Rozbořil nekončí

  50:41 do playlistu

  Hejtman Rozbořil nekončí
  Olomoucký hejtman za sociální demokracii Jiří Rozbořil má dál podporu koaličního partnera KSČM. Po dvouhodinovém jednání se komunisti dohodli, že se budou držet dosavadní smlouvy. Proč komunistům nevadí, že hejtmanství vede člověk obviněný z korupce v kauze Vidkun? Na důvody se zeptáme 1. místopředsedy poslaneckého klubu KSČM, místopředsedy sněmovního výboru pro obranu Alexandra Černého /KSČM/.

Přehrát vše