iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 9. 2015
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

13 hlasů
9446
zhlédnutí

Události, komentáře

Uprchlická krize — Trenýrky nad Pražským hradem — Putin očima dvou novinářů

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Uprchlická krize

  0:07 do playlistu

  Uprchlická krize
  V následujících dnech se má rozhodnout, jestli si jednotlivé státy Evropské unie budou muset povinně rozdělit uprchlíky. Česko kvóty dál odmítá a svůj názor dnes podpořilo právní analýzou ministerstva vnitra, podle níž podobný systém už v minulosti selhal. Dokument předalo lucemburské straně, která osmadvacítce aktuálně předsedá. Už zítra by mělo pokračovat přerušené jednání unijních ministrů vnitra. Podaří se nalézt kompromis? Hosty budou náměstek ministra vnitra pro legislativu Petr Mlsna, europoslanec, bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil /nestr. za TOP 09 a STAN/ a hejtman Karlovarského kraje Martin Havel /ČSSD/.

 • Stalo se
 • Trenýrky nad Pražským hradem

  21:09 do playlistu

  Trenýrky nad Pražským hradem
  Dva dny poté, co aktivisté Ztohoven vyvěsili nad Pražským hradem červené trenýrky, musela hradní ochranka na lešení zasahovat znovu. Na Hrad lezl další člen skupiny převlečený za dělníka. Je vyvěšení spodního prádla místo prezidentské standarty trestné? Je to demokratické? Je to fašizující? Diskutovat budou člen skupiny Ztohoven Petr Žílka, komentátor Hospodářských novin Petr Fischer a advokát z katedry trestního práva PF UK Tomáš Gřivna.

 • Stalo se
 • Putin očima dvou novinářů

  38:52 do playlistu

  Putin očima dvou novinářů
  Do Moskvy přijel izraelský premiér, aby zjistil, co Rusko zamýšlí v Sýrii. Tisíce odpůrců Vladimira Putina se zároveň sešly na první oficiálně povolené opoziční demonstraci v Moskvě. Téma pro dva přátele novináře, z nichž každý má na Putina a Rusko trochu jiný pohled: komentátora Českého rozhlas Plus Libora Dvořáka a publicistu Jan Petránka.

Přehrát vše

Související