iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 7. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3450
zhlédnutí

Události, komentáře

Tragédie letu MH17 — Jak (ne)roste státní dluh — Extrémní počasí

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tragédie letu MH17

  0:10 do playlistu

  Tragédie letu MH17
  Svět si připomíná rok od pádu letadla malajsijských aerolinií nad východní Ukrajinou. Viníka stále nikdo nedokázal určit, téměř jisté je pouze to, že boeing 777 někdo sestřelil. Zpráva nizozemských vyšetřovatelů má být hotová na podzim. Podle informací uniklých do médií ukazuje na separatisty. Kdy se dozvíme pravdu o pádu malajsijského letadla? A bude někdo potrestán? Hosty budou exministr zahraničí Cyril Svoboda /KDU-ČSL/, ukrajinský velvyslanec v ČR Borys Zajčuk, česko-nizozemský překladatel Otakar van Gemund a letecký publicista Martin Velek.

 • Stalo se
 • Jak (ne)roste státní dluh

  42:26 do playlistu

  Jak (ne)roste státní dluh
  Státní dluh klesá – za první pololetí se snížil o 650 milionů korun. Aktuálně činí asi bilion a 663 miliard korun. O jeho dalším vývoji rozhodne i státní rozpočet na příští rok. O něm teď s ministrem financí Babišem intenzivně vyjednávají ostatní úřady. Probereme s ekonomem, poradcem ministra financí Alešem Michlem.

 • Extrémní počasí

  51:42 do playlistu

  Extrémní počasí
  Do Česka dorazila další vlna veder – a padají teplotní rekordy. Nejvíc bylo ve Strážnici na Hodonínsku, 36,5 stupně. Meteorologové také varují před silnými bouřkami. Kvůli suchu ubývá zásob podzemní vody a hrozí, že budou vysychat studny a vznikat požáry. Téma pro meteorologa ČT Michala Žáka.

Přehrát vše