iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 6. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

8 hlasů
4314
zhlédnutí

Události, komentáře

Koaliční krize — Uprchlíci a mimořádná schůze sněmovny — Vzpomínka na parašutisty — Výstava Amy Arbus

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Koaliční krize

  0:09 do playlistu

  Koaliční krize
  Koalicí otřásá spor mezi ministrem financí Andrejem Babišem a poslancem ČSSD Ladislavem Šinclem. Babiš ho měl zastrašovat informacemi ze složky nadepsané jeho jménem. Podle sociálních demokratů jde o nepřijatelné chování, které připomíná praktiky StB a žádají omluvu. Šéf hnutí ANO ji vylučuje a tvrdí, že měl jen informace z médií a že Šincl lže. Zastrašuje Andrej Babiš poslance, aby hlasovali tak, jak potřebuje? Sbírá na politické kolegy zvláštní složky informací? Hosty budou předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek, místopředseda rozpočtového výboru Ladislav Šincl /ČSSD/, bývalý ministr obrany Alexandr Vondra /ODS/ a redaktor Hospodářských novin Václav Dolejší.

 • Stalo se
 • Uprchlíci a mimořádná schůze sněmovny

  33:02 do playlistu

  Uprchlíci a mimořádná schůze sněmovny
  Poslanci na mimořádné schůzi hledají cestu, jak by se Česko mělo zapojit do řešení imigrační krize v Evropské unii. Jednání svolala opozice s argumentem, že s ní vláda o problému odmítá mluvit. Jak je Česko připraveno na příliv uprchlíků? Je obhajitelné stavět čtyřmetrový plot proti migrantům, jak to plánuje Maďarsko? A je vůbec šance pomáhat efektivně v zemích, z nichž přicházejí? Téma pro bývalého ministra obrany Alexandra Vondru /ODS/ a publicistu, profesora politické sociologie Univerzity v Terstu Václava Bělohradského.

 • Vzpomínka na parašutisty

  45:06 do playlistu

  Vzpomínka na parašutisty
  Výročí smrti sedmi československých parašutistů si u pražského chrámu sv. Cyrila a Metoděje připomněli stovky lidí, vojáků i veteránů. Výsadkáři, kteří provedli atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Hendricha, padli v chrámu a v jeho kryptě přesně před třiasedmdesáti lety. Nabídneme rozhovor se zakladatelem a ředitelem Národního památníku hrdinů heydrichiády Jaroslavem Šuvarským.

 • Výstava Amy Arbus

  53:52 do playlistu

  Výstava Amy Arbus
  Před jejím objektivem se objevila Madonna nebo skupina The Clash. Americká fotografka Amy Arbus dnes v Praze otevřela výstavu svých fotografií a přijala pozvání do Událostí komentářů.

Přehrát vše

Související