iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 5. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3615
zhlédnutí

Události, komentáře

Právní kličky Davida Ratha — Registr přestupků — Rozhovor s Pavlem Klimkinem — Narozeniny sira Wintona

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Právní kličky Davida Ratha

  0:10 do playlistu

  Právní kličky Davida Ratha
  Někdejší hejtman a poslanec David Rath obžalovaný z korupce podle soudu nemá advokáta a bude mu tak přidělen ex offo. Soudce Robert Pacovský proto jednání odročil na červen, státní zástupce celou situaci popisuje jako extrémní obstrukci z Rathovy strany. K tématu budou diskutovat předseda ústavně právního výboru Jeroným Tejc (ČSSD), poslanec Marek Benda (ODS) a europoslanec Jiří Pospíšil (nestr. za TOP 09). Komentář k případu připojí taky redaktor ČT Jiří Hynek.

 • Registr přestupků

  24:41 do playlistu

  Registr přestupků
  Poslanecká sněmovna dnes ve druhém čtení projednala normu o registru přestupků. Ta počítá se sjednocením roztříštěné úpravy přestupků a dalších deliktů právnických nebo fyzických osob. K tématu zůstanou ve studiu poslanci Jeroným Tejc a Marek Benda.

 • Stalo se
 • Rozhovor s Pavlem Klimkinem

  39:18 do playlistu

  Rozhovor s Pavlem Klimkinem
  Do Prahy přijel ukrajinský ministr zahraničních věcí Pavlo Klimkin. Při své návštěvě chce apelovat na kladný postoj českých poslanců, kteří mají ratifikovat asociační dohodu mezi Evropskou unií a Ukrajinou. Rozhovor s šéfem ukrajinské diplomacie vedl Lukáš Dolanský.

 • Narozeniny sira Wintona

  53:27 do playlistu

  Narozeniny sira Wintona
  Sir Nicholas Winton, který za druhé světové války zachránil před smrtí 669 židovských dětí, dnes oslavil 106. narozeniny. O příběhu člověka, který byl už několikrát navrhován na Nobelovu cenu míru, promluví v závěru pořadu dokumentarista a režisér Matej Mináč.

Přehrát vše

Související