iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 3. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3721
zhlédnutí

Události, komentáře

Průjezd amerického konvoje — Summit EU — Bude alimenty platit stát? — Zásah na MMR — Zatmění Slunce

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Průjezd amerického konvoje

  0:29 do playlistu

  Průjezd amerického konvoje
  Senát uzavřel jednání o průjezdu americké armády přes Českou republiku. Hranice překročí na přelomu března a dubna. Přípravy vrcholí v armádě i na ministerstvu obrany, které už odeslalo starostům dotčených obcí a hejtmanům informační dopis. Někteří si totiž stěžovali, že o vojenské akci nemají dostatek informací. Probereme s ministrem obrany Martinem Stropnickým /nestr. za ANO/.

 • Summit EU

  8:50 do playlistu

  Summit EU
  Prodloužení protiruských sankcí – klíčové téma summitu Evropské unie, který začal v Bruselu. Jejich platnost vyprší v červenci. Na čem prodloužení sankcí závisí? A jak to bude s energetickou unií, které se má osmadvacítka také věnovat? Z Bruselu se přihlásí zpravodaj Bohumil Vostal. Ve studiu bude ministr obrany Martin Stropnický /nestr. za ANO/.

 • Stalo se
 • Bude alimenty platit stát?

  23:00 do playlistu

  Bude alimenty platit stát?
  Čeští rodiče jsou na vrcholu žebříčku mezi neplatiči výživného na své děti. I proto je na stole zákon o zálohovaném výživném. Dnes se o něm diskutovalo ve sněmovně. Hosty budou předseda Unie otců Valentin Papazian, předsedkyně Asociace neúplných rodin Lucie Asenová, místopředseda Senátu Zdeněk Škromach /ČSSD/ a místopředsedkyně výboru pro sociální politiku Radka Maxová /ANO/.

 • Zásah na MMR

  44:26 do playlistu

  Zásah na MMR
  Na ministerstvu pro místní rozvoj zasahovali policisté. Hledali důkazy o údajně předražené zakázce na systém, který má evidovat evropské dotace. Na detaily se zeptáme ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové /ANO/.

 • Zatmění Slunce

  47:53 do playlistu

  Zatmění Slunce
  Už zítra dopoledne dojde v Česku k částečnému zatmění Slunce. Kolem tři čtvrtě na jedenáct bude zakryto přes sedmdesát procent. Provozovatelé solárních elektráren a energetici se bojí výpadku. Téma pro astronoma Štefánikovy hvězdárny Praha Jakuba Rozehnala a Miroslava Vrbu z ČEPS.

Přehrát vše