iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 3. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
1979
zhlédnutí

Události, komentáře

Mýtné: smlouva za slevu? — Do důchodu nejpozději v 65 letech? — Izraelské volby — Lidská práva na Kubě

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mýtné: smlouva za slevu?

  0:09 do playlistu

  Mýtné: smlouva za slevu?
  Mýtné necháme dál vybírat rakouskou společnost Kapsch – ale musí slevit. Tak si ministr dopravy Daniel Ťok představuje dočasné řešení situace, kdyby se nestihla soutěž na mýtné. Jak konkrétně se chce s firmou dohodnout? A existuje ještě reálná šance, že se nový tendr stihne? Diskutovat budou ministr dopravy Dan Ťok /nestr. za ANO/ a místopředseda poslaneckého klubu TOP 09 František Laudát.

 • Fokus
 • Do důchodu nejpozději v 65 letech?

  19:43 do playlistu

  Do důchodu nejpozději v 65 letech?
  Premiér Bohuslav Sobotka chce znovu stanovit nejvyšší věk odchodu do penze. Konkrétní číslo – 65 let – řekl v rozhovoru pro ČT. V současnosti maximální důchodový věk nic neomezuje. Koaliční partneři jsou ochotní o novém návrhu jednat, pravicová opozice je proti. Proč? Téma pro místopředsedu poslaneckého klubu TOP 09 Františka Laudáta a ředitele Život 90 Jana Lormana.

 • Izraelské volby

  28:25 do playlistu

  Izraelské volby
  Klíčová země Blízkého východu volí nový parlament. Rozhodnutí Izraelců bude mít zásadní dopad na dění v regionu. Volby jsou letos hlavně referendem o osudu premiéra Benjamina Netanjahua. Naplní se očekávání o rekordní účasti? A co bude výsledek znamenat pro budoucnost země? S aktuálními informacemi se přihlásí blízkovýchodní zpravodaj ČT Jakub Szánto. A hosty budou ředitel Zahraničního odboru Kanceláře prezidenta Hynek Kmoníček a velvyslanec Izraele v ČR Gary Koren.

 • Stalo se
 • Lidská práva na Kubě

  50:47 do playlistu

  Lidská práva na Kubě
  Exkluzivním hostem Událostí, komentářů bude "dáma v bílém", kubánská disidentka Sonia Garro. V Praze se zítra zúčastní pochodu, který má upozornit na porušování lidských práv na Kubě. Soniu Garro přivítáme v závěru pořadu.

Přehrát vše