iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 3. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3386
zhlédnutí

Události, komentáře

Nový ministr spravedlnosti — Odhalení špioni — Problémy tunelu Blanka — Změna ústavy?

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nový ministr spravedlnosti

  0:09 do playlistu

  Nový ministr spravedlnosti
  Ministerstvo spravedlnosti má nového šéfa. Prezident na Hradě dopoledne jmenoval Roberta Pelikána. Dosavadní první náměstek rezortu nahradil Helenu Válkovou, která rezignovala. Na co hlavně by se měl ve funkci zaměřit? Hostem bude ministr spravedlnosti Robert Pelikán /nestr. za ANO/ a poslanec, bývalý ministr spravedlnosti Pavel Blažek /ODS/. Komentář připojí právník a publicista Tomáš Němeček.

 • Stalo se
 • Odhalení špioni

  30:46 do playlistu

  Odhalení špioni
  České tajné služby odhalily tři ruské špiony. Dva z nich museli z Česka odjet, třetí ani nedorazil. Informaci uvedl z odkazem na vládní zdroje časopis Respekt. Moskva v reakci poslala domů dva české diplomaty. Téma pro senátora, bývalého ředitele civilní rozvědky Františka Bublana /ČSSD/.

 • Problémy tunelu Blanka

  39:32 do playlistu

  Problémy tunelu Blanka
  Komplikace kolem tunelu Blanka jsou podezřelé – jako by existovala objednávka, aby se neotevřel. Časopisu Reflex to řekl prezident Metrostavu Jiří Bělohlav. Ministr dopravy včera v Interview ČT24 prohlásil, že o vodě v Blance se na magistrátu vědělo už před rokem a půl. Je to pravda? Diskutovat budou náměstek primátorky hl. m. Prahy pro dopravu a evropské fondy Petr Dolínek /ČSSD/ a bývalý pražský primátor Tomáš Hudeček /nestr./.

 • Fokus
 • Změna ústavy?

  53:07 do playlistu

  Změna ústavy?
  Ve sněmovně se množí plány, jak omezit moc ministra financí Andreje Babiše. Poslanec za TOP 09 Martin Plíšek navrhuje změnu Ústavy. Chce, aby po dobu výkonu funkce ministři nesměli být společníky v obchodních společnostech. Má šanci na úspěch? A co konkrétně by to znamenalo pro Andreje Babiše? Probereme s členem ústavně-právního výboru sněmovny Martinem Plíškem /TOP 09/.

Přehrát vše