iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 2. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2971
zhlédnutí

Události, komentáře

Odškodnění pro Ratha — Co změní útok v Uherském Brodě? — Kdy se řidiči dočkají Blanky? — Nová knihovna Václava Havla

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Odškodnění pro Ratha

  0:34 do playlistu

  Odškodnění pro Ratha
  Ministerstvo spravedlnosti uznalo bývalému poslanci a hejtmanovi Davidu Rathovi obžalovanému v kauze údajné korupce při zakázkách ve Středočeském kraji nárok na odškodnění. Za období, kdy byl ve vazbě, má dostat 45 254 korun. S Davidem Rathem se spojíme v úvodu pořadu.

 • Co změní útok v Uherském Brodě?

  7:26 do playlistu

  Co změní útok v Uherském Brodě?
  Přesný sled událostí, které předcházely osminásobné vraždě v Uherském Brodě, zveřejnila policie. Zasahující jednotka zřejmě neměla šanci někoho zachránit. Platnost zbrojního průkazu si nechal pachatel – podle dostupných informací – obnovit zhruba před měsícem. Udělala policie skutečně všechno pro to, aby střelec z Uherského Brodu nemohl vraždit? A co ministr vnitra – zvládl svou roli v celém případu? Hosty budou ředitel Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk. Jaromír Tkadleček, místopředseda výboru pro bezpečnost Bronislav Schwarz /ANO/, europoslanec, místopředseda ODS Evžen Tošenovský, místopředseda poslaneckého klubu TOP 09 František Laudát a klinický psycholog, soudní znalec Radek Ptáček.

 • Stalo se
 • Kdy se řidiči dočkají Blanky?

  39:37 do playlistu

  Kdy se řidiči dočkají Blanky?
  Otevření tunelového komplexu Blanka se znovu odkládá. Musí se totiž vyměnit větší množství kabelů technického zabezpečení, které poničila voda. To vyvolalo spor mezi magistrátem a dodavatelskou společností ČKD DIZ. Kdy se tunel Blanka konečně otevře? A kdo opravy za desítky milionů korun zaplatí? Diskutovat budou náměstek primátorky hl. m. Prahy pro dopravu a evropské fondy Petr Dolínek /ČSSD/ a mluvčí Metrostavu František Polák.

 • Nová knihovna Václava Havla

  48:53 do playlistu

  Nová knihovna Václava Havla
  Stavba knihovny Václava Havla na Loretánském náměstí v Praze dostala zelenou. Podle informací České televize potvrdilo ministerstvo kultury po víc než dvou letech posudek památkového odboru – a právě ten vybudování knihovny, i rezidence v domě u Drahomířina sloupu povoluje. Národní památkový ústav ale pořád nesouhlasí s některými stavebními zásahy. Téma pro architekta Marka Tichého.

Přehrát vše

Související