iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 2. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3972
zhlédnutí

Události, komentáře

Finanční ústava: správný, nebo špatný krok? — Jak financovat politické strany? — Očkování povinně — Slavný ukrajinský komik v Praze

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Finanční ústava: správný, nebo špatný krok?

  0:35 do playlistu

  Finanční ústava: správný, nebo špatný krok?
  Vládou prošel ústavní zákon o rozpočtové odpovědnosti – a v Česku by tak mohla začít fungovat takzvaná dluhová brzda. Finanční ústava teď míří do sněmovny, kde bude potřebovat podporu opozice. Za jakých podmínek ji dostane? A myslí to koalice vážně s bojem proti zadlužování země? Diskutovat budou poslanec, místopředseda rozpočtového výboru Jan Volný /ANO/ a předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

 • Stalo se
 • Jak financovat politické strany?

  21:29 do playlistu

  Jak financovat politické strany?
  Financování politických stran – jedno z témat odpoledního jednání koaliční rady. Právě na neprůhledné financování partají v Česku přitom upozornila ve své letošní zprávě Protikorupční skupina Rady Evropy. Co by se tedy mělo změnit? Téma pro ministra pro lidská práva, předsedu Legislativní rady vlády Jiřího Dienstbiera /ČSSD/, poslance Jana Volného /ANO/ a předsedu poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjuru.

 • Očkování povinně

  35:14 do playlistu

  Očkování povinně
  Očkování dětí zůstává povinné – rozhodl o tom Ústavní soud. Pokud se mu rodiče vyhýbají, hrozí jim i dál pokuta deset tisíc korun. Ministr zdravotnictví verdikt přivítal, kritizují ho naopak někteří rodiče a sdružení. O očkování budeme mluvit s imunologem Jiřím Městeckým.

 • Stalo se
 • Slavný ukrajinský komik v Praze

  48:43 do playlistu

  Slavný ukrajinský komik v Praze
  Pozvání do Událostí, komentářů přijal populární ukrajinský komik a moderátor, který se účastnil událostí na Kyjevském Majdanu. Serhij Prytula bude exkluzivním hostem v závěru pořadu.

Přehrát vše

Související