iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 9. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2444
zhlédnutí

Události, komentáře

Prezident a služební zákon — Rusko versus NATO — Sbírka dělnického hnutí — Joanie Holzer Schirm: Dobrodruhy proti své vůli

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Prezident a služební zákon

  0:32 do playlistu

  Prezident a služební zákon
  Prezident Miloš Zeman ve sněmovně kritizoval dohodnutou podobu služebního zákona. Hodlá ji vetovat kvůli politickým náměstkům. A jestliže se strany jeho veto pokusí přehlasovat, napadne zákon u Ústavního soudu. Bude se přepisovat služební zákon? A ustojí poslanci očekávané veto i ústavní stížnost? Hostem bude předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek, místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka a poslanec Martin Plíšek /TOP 09/.

 • Telegraficky
 • Rusko versus NATO

  24:39 do playlistu

  Rusko versus NATO
  Rusko do konce roku upraví svoji dosavadní vojenskou doktrínu. Udělá to v reakci na přiblížení NATO k ruským hranicím a aktuální krizi na Ukrajině. Prohlásil to tajemník kremelské bezpečnostní rady Michail Popov. Téma pro místopředsedu sněmovního výboru pro obranu Alexandra Černého /KSČM/, místopředsedu ODS, poslance Martina Novotného /ODS/ a Václava Lídla z Asociace pro mezinárodní otázky.

 • Sbírka dělnického hnutí

  44:07 do playlistu

  Sbírka dělnického hnutí
  Chlebová figurka, kterou vytvořil Antonín Zápotocký ve vězení nebo rukopis Fučíkovy Reportáže psané na oprátce. Národní muzeum převzalo do svých sbírek téměř 700 tisíc unikátních předmětů Muzea dělnického hnutí. Víc řekne historik Národního muzea Marek Junek.

 • Telegraficky
 • Joanie Holzer Schirm: Dobrodruhy proti své vůli

  51:56 do playlistu

  Joanie Holzer Schirm: Dobrodruhy proti své vůli
  Po smrti svého otce objevila víc než čtyři sta dopisů, v nichž rodiče, příbuzní i přátelé popisují své osudy v průběhu druhé světové války. Ty se pak staly námětem knihy Dobrodruhy proti své vůli. Její autorka Joanie Holzer Schirm bude exkluzivním hostem v závěru pořadu.

Přehrát vše

Související