iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 5. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
2008
zhlédnutí

Události, komentáře

Evropské volby — Krize na Ukrajině — Jak léčit rakovinu? — Ocenění pro České století

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Evropské volby

  0:09 do playlistu

  Evropské volby
  Češi si vybírají jednadvacet nových poslanců do evropského parlamentu. Své zástupce přitom volí i v dalších státech Evropské unie. Celkem může hlasovat zhruba 400 milionů voličů. Jaká je zatím volební účast? Probíhá vše bez problémů? A co čekat od nového europarlamentu? Do jedné z volebních místností se spojíme s reportérem Tomášem Vzorkem, do Bruselu se zpravodajem Bohumilem Vostalem. A hostem bude také politolog Tomáš Lebeda.

 • Krize na Ukrajině

  15:14 do playlistu

  Krize na Ukrajině
  Situace na východě Ukrajiny zůstává dva dny před prezidentskými volbami napjatá. Zatímco západ země chystá hlasovací lístky, separatisté ve vzpurných regionech vyhlásili bojkot voleb. Místo toho plánují založit Svaz nezávislých republik. A ruský prezident Putin dnes prohlásil, že na Ukrajině zuří skutečná občanská válka. Má pravdu? A dokáže výsledek voleb situaci v zemi zklidnit? Do Kyjeva se spojíme se zpravodajem Josefem Pazderkou, do Doněcku se zpravodajem Miroslavem Karasem. Ve studiu bude analytik Asociace pro mezinárodní otázky Karel Svoboda.

 • Telegraficky
 • Islám v Africe
 • Telegraficky
 • Jak léčit rakovinu?

  43:02 do playlistu

  Jak léčit rakovinu?
  Biotechnologická firma miliardáře Petra Kellnera postoupila do konečné fáze testování léku na rakovinu prostaty – do mezinárodní studie se zapojil první pacient. Celkem se má testů zúčastnit 1170 lidí z Evropy, Ruska a Spojených států. Probereme s přednostou onkologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice Lubošem Petruželkou.

 • Lucie vyráží na turné
 • Ocenění pro České století

  53:46 do playlistu

  Ocenění pro České století
  Projekt České století tvůrčího týmu Roberta Sedláčka a Pavla Kosatíka dostal prestižní cenu za nejvýraznější audiovizuální počin loňského roku. Asociace režisérů a scenáristů je ocenila za televizní zpracování klíčových okamžiků minulého století. Hostem bude režisér Robert Sedláček.

Přehrát vše

Související