iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 2. 2014
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2888
zhlédnutí

Události, komentáře

Plány nové vlády — Kauza ADAC — Posun na Ukrajině? — Genocida v KLDR — Dál nic

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Plány nové vlády

  0:09 do playlistu

  Plány nové vlády
  Už zítra bude sněmovna hlasovat o důvěře Sobotkově vládě. Očekává se, že koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL dostatek hlasů získá – v dolní komoře má dohromady 111 poslanců. Ruku naopak určitě nezvedne téměř celá opozice – jediný, kdo váhá, je Úsvit. Jak vidí plány nového kabinetu zástupci zaměstnavatelů a odborů? Hostem bude prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák a 1. místopředseda ČMKOS Václav Pícl.

 • Telegraficky
 • Kauza ADAC

  22:45 do playlistu

  Kauza ADAC
  K manipulacím ankety o nejoblíbenější německé auto docházelo už od roku 2009. Přiznal to autoklub ADAC. Kvůli aféře už minulý týden odstoupil jeho šéf Peter Mayer. A velké automobilky se chystají vrátit ceny, které od autoklubu v minulosti dostaly. Je kauza německého autoklubu jen německou vnitřní záležitostí, nebo přesahuje hranice? A ovlivní nějak názor na bezpečnost a kvalitu testovaných automobilů? Na detaily se do Berlína zeptáme zpravodaje ČT Martina Jonáše. Téma pak probereme s redaktorem serveru Autoweek. cz Vladem Rybeckým.

 • Posun na Ukrajině?

  31:32 do playlistu

  Posun na Ukrajině?
  Na Ukrajině začala platit amnestie pro protitivládní demonstranty. Opozice v neděli splnila podmínku a vyklidila obsazené budovy, mezi nimi i tři měsíce okupovanou kyjevskou radnici. Prokuratura zastavila i stíhání Dmytra Bulatova, který koncem ledna málem nepřežil brutální útok. Nabídneme s ním exkluzivní rozhovor.

 • Genocida v KLDR

  41:30 do playlistu

  Genocida v KLDR
  V KLDR se odehrávají hrůzné zločiny proti lidskosti a tamní režim by se za ně měl zodpovídat před Mezinárodním trestním soudem. Uvádí to zpráva vyšetřovací komise OSN pro Severní Koreu. Porušování lidských práv v zemi přirovnává k období nacismu. Téma pro koreanistu Jaromíra Chladu.

 • Telegraficky
 • Dál nic

  49:33 do playlistu

  Dál nic
  Dokument o stavbě stále nedokončeného úseku dálnice D8 míří do kin. Režisér Ivo Bystřičan na filmu pracoval 6 let. A bude hostem v závěru pořadu.

Přehrát vše