iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 2. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3364
zhlédnutí

Události, komentáře

Nová ombudsmanka — Propuštěný Rittig — Duka ve Vatikánu — World Press Photo

58 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nová ombudsmanka

  0:08 do playlistu

  Nová ombudsmanka
  Anna Šabatová bude veřejnou ochránkyní práv. Úřadu se ujme v úterý – poté, co složí slib do rukou předsedy Poslanecké sněmovny. Ve druhém kole volby získala 85 hlasů, její protikandidát Stanislav Křeček 36. Jaké má nová ombudsmanka ve funkci priority? A co bude chtít řešit jako první? Do Událostí, komentářů přijde veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová. Měly by se pravomoci ombudsmana rozšířit? Probereme s ministrem pro lidská práva Jiřím Dienstbierem /ČSSD/ a poslancem, místopředsedou ODS Martinem Novotným.

 • Telegraficky
 • Propuštěný Rittig

  25:50 do playlistu

  Propuštěný Rittig
  Ivo Rittig je na svobodě. Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová pro něj nakonec nenavrhla vazbu. Spolu s dalšími třemi obviněnými ale musel odevzdat pas a má zakázáno vycestovat z republiky. V kauze kolem dopravního podniku byl zároveň obviněn další člověk – Mark Stubley. Proč policie nepožaduje vazbu pro Ivo Rittiga a ostatní aktéry? Nehrozí, že uprchnou? A dají se čekat další obvinění? Probereme s Janou Neumannovou z Reportérů ČT.

 • Duka ve Vatikánu

  38:10 do playlistu

  Duka ve Vatikánu
  Papež František přijal ve Vatikánu delegaci českých a moravských biskupů – v čele s kardinálem Dominikem Dukou. Mluvili spolu mimo jiné o restitucích. Papež apeloval na to, aby církev využila materiální prostředky k duchovním účelům. Do Vatikánu se spojíme s kardinálem Dominikem Dukou.

 • Telegraficky
 • World Press Photo

  50:41 do playlistu

  World Press Photo
  Američan John Stanmeyer vyhrál 57. ročník soutěže World Press Photo. Ocenění dostal za snímek afrických imigrantů v Džibuti s mobily nad hlavou. V kategorii každodenní život bodovala i česká fotografka Jana Ašenbrennerová. A bude hostem v závěru pořadu.

Přehrát vše