iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 10. 2013
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
5974
zhlédnutí

Události, komentáře

Miloš Zeman v Izraeli — Volby 2013 — Designblok

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Miloš Zeman v Izraeli

  0:07 do playlistu

  Miloš Zeman v Izraeli
  K nekompromisnímu postoji vůči teroristům vyzval český prezident Miloš Zeman. Při oficiální návštěvě Izraele prohlásil, že se s nimi nevyjednává, ale bojuje. Zároveň také upřesňoval svůj dřívější výrok, kterým popudil Palestince, a to, že by se ambasáda republiky měla přesunout z Tel Avivu do Jeruzaléma. Jak jsou na tom česko-izraelské vztahy? Do Jeruzaléma se spojíme se zpravodajem ČT Jakubem Szántó. Do studia přijde analytik Anglo-americké vysoké školy Šádí Shanaáh a komentátor Českého rozhlasu Jan Fingerland. A s jazykovědcem Fakulty sociálních věd UK Jiřím Krausem probereme Zemanův návrh, který zazněl během návštěvy – aby se České republice v angličtině říkalo Czechia.

 • Telegraficky
 • Volby 2013

  22:55 do playlistu

  Volby 2013
  Události, komentáře pokračují v sérii předvolebních debat trojic lídrů politických stran kandidujících do Poslanecké sněmovny. Dnes se ve studiu setkají Miroslav Tancoš /Romská demokratická strana/, Jiří Domlátil /KAN/ a Jan Korytář /Změna/.

 • Telegraficky
 • Designblok

  49:15 do playlistu

  Designblok
  Praha znovu hostí Designblok – největší přehlídku současného nábytku, módy i šperků. Kromě novinek se vrací i styly známé z minulosti. Hvězdou letošního ročníku je francouzská designérka Matali Crassetová. A přijde i do Událostí, komentářů.

Přehrát vše