iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 10. 2013
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
4677
zhlédnutí

Události, komentáře

Tragédie uprchlíků — Volby 2013 — Exkluzivní host

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tragédie uprchlíků

  0:26 do playlistu

  Tragédie uprchlíků
  Potápěči u italského ostrova Lampedusa dál prohledávají vrak lodi, která tam včera ztroskotala. Nejmíň 113 lidí zemřelo, na 200 dalších záchranáři pohřešují. Jde o uprchlíky ze Somálska a Eritreje. Itálie drží státní smutek. Jak řešit problém uprchlictví a migrace? A jak podobným neštěstím v budoucnu zabránit? Hostem bude italský novinář Andreas Pieralli, ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek a politolog Ústavu mezinárodních vztahů Filozofické fakulty UK Pavel Barša.

 • Telegraficky
 • Volby 2013

  20:34 do playlistu

  Volby 2013
  Události, komentáře pokračují v sérii předvolebních debat trojic lídrů politických stran kandidujících do Poslanecké sněmovny. Dnes s Miroslavem Kalouskem za TOP09, Michalem Doktorem za hnutí Hlavu vzhůru a Martinem Kubou za ODS.

 • Telegraficky
 • Exkluzivní host

  49:01 do playlistu

  Exkluzivní host
  Jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších na světě. I taková je florentská galerie Ufizzi. Ve své sbírce má stovky děl od Leonarda da Vinciho, Michelangela, Carravagia i dalších mistrů. Jak náročná byla nedávná rekonstrukce, která proběhla za plného provozu? I na to se zeptáme ředitele galerie Antonia Natalita, který přijel do Prahy na Architecture Week.

Přehrát vše