iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 9. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

8 hlasů
2928
zhlédnutí

Události, komentáře

Rozpočet 2014 — Diplomacie místo útoku? — Český fotbal v krizi? — Výročí Bible kralické

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozpočet 2014

  0:38 do playlistu

  Rozpočet 2014
  Ekonomika by mohla v příštím roce růst víc než o osm desetin procenta – odhaduje to ministerstvo financí. Šéf resortu Jan Fischer proto připraví nový odhad příjmů státního rozpočtu, což umožní zvýšit některé výdaje. Jednání o jeho podobě na rok 2014 dnes ministři znovu přerušili. Jaký bude rozpočet na rok 2014? A nepřepíše ho nová vláda po volbách? Hostem Událostí, komentářů bude profesor ekonomie Michal Mejstřík.

 • Volební kampaně startují
 • Telegraficky
 • Diplomacie místo útoku?

  21:07 do playlistu

  Diplomacie místo útoku?
  Barack Obama prozatím ustoupil od plánů zasáhnou proti Sýrii. V televizním projevu chtěl Američany původně přesvědčit o nutnosti intervence, ochota Damašku odevzdat chemické zbraně ale situaci změnila. Přednost dostane diplomacie. Do Damašku se spojíme s spolupracovníkem ČT Lukášem Gogou. Obamovu zahraniční politiku pak probereme s komentátorem MF Dnes Teodorem Marjanovičem.

 • ČR chce prodloužit nájem Gripenů
 • Český fotbal v krizi?

  38:04 do playlistu

  Český fotbal v krizi?
  Rozsáhlé policejní zatýkání probíhá od rána v českém fotbale. Vyšetřovatelé podle serveru iSport zadrželi desítky lidí kvůli podezření z nekalých sázek. Koho by se měla kauza týkat? Probereme s fotbalovým expertem Stanislavem Hrabětem. Národní tým je navíc bez trenéra. Dosavadní kouč Michal Bílek rezignoval hned po prohraném kvalifikačním zápase s Itálií. Pomůže českému fotbalu Bílkův odchod? A kdo by ho mohl nahradit? Téma pro manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera.

 • Vladimír Šmicer, manažer české fotbalové reprezentace, o novém trenérovi národního týmu

  42:17 do playlistu

  Vladimír Šmicer, manažer české fotbalové reprezentace, o novém trenérovi národního týmu
  Mám smlouvu do konce roku a sám si ještě promyslím, jestli budu rezignovat, nebo jestli odejdu od reprezentace. Hodně to záleží na tom, jaký bude nový trenér, jestli on by si uměl představit spolupráci se mnou nebo já s ním a jestli prostě mám vůbec tomu týmu co dát.

 • Telegraficky
 • Výročí Bible kralické

  50:35 do playlistu

  Výročí Bible kralické
  Čtyřsetleté výročí slaví Bible kralická. Svůj název dostala podle místa vytištění, jihomoravských Kralic. Přeložili ji teologové původní Jednoty bratrské. Jaký byl význam Bible kralické pro vznik novodobé češtiny? Zeptáme se ředitele Ústavu pro jazyk český Karla Olivy.

 • 400 let Bible Kralické

Přehrát vše

Související