iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 6. 2013
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
1584
zhlédnutí

Události, komentáře

Další přívaly vody? — Internetové sledování — Výstava Kadiš

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Další přívaly vody?

  0:36 do playlistu

  Další přívaly vody?
  Část republiky dál trápí velká voda. Meteorologové navíc varují před dalšími bouřkami a přívalovým deštěm, nepředvídatelné jsou hlavně menší toky. Povodňové ohrožení s extrémním stupněm nebezpečí platí v Jihočeském, Středočeském, Ústeckém a Plzeňském kraji. Z Otavy na Klatovsku hlásí policie už jedenáctou oběť letošních záplav. A Ústřední povodňová komise vydala zákaz sjíždění řek, na kterých platí druhý nebo třetí povodňový stupeň. Do postižených oblastí se spojíme s našimi reportéry. Budou hladiny řek znovu stoupat? Kde je největší riziko? A jaké škody způsobily záplavy na zemědělské půdě? Hostem bude člen Ústředního krizového štábu, náměstek ministra zemědělství Vilém Žák. Výhled počasí připojí meteorolog Pavel Borovička.

 • Telegraficky
 • Internetové sledování

  26:12 do playlistu

  Internetové sledování
  Spojené státy tajně sledují internetovou komunikaci lidí v rámci protiteroristického programu Prism. Údaje z elektronické pošty, fotografie a další dokumenty získávají z centrálních serverů devíti velkých internetových společností, mimo jiné Facebooku, Googlu a Microsoftu. Deníkům The Washington Post a Guardian to vyzradil bývalý technik CIA Edward Snowden. Teď mu za to v USA hrozí mnohaleté vězení. Kde je hranice mezi ochranou soukromí a bojem proti terorismu? Do USA se spojíme se zpravodajem ČT Martinem Řezníčkem. Téma pak probereme s odborníkem na terorismus Marianem Brzybohatým.

 • Byznys dnes
 • Výstava Kadiš

  41:15 do playlistu

  Výstava Kadiš
  Židovské transporty za druhé světové války připomíná výstava na nádraží v pražských Bubnech. Právě odsud odjelo zhruba padesát tisíc lidí do Terezína a dalších koncentračních táborů. Připraveny jsou i koncerty, vzdělávací projekty nebo setkání s pamětníky. Víc řekne dokumentarista, ředitel společnosti Památník ŠOA Praha, o.p.s. Pavel Štingl.

Přehrát vše

Související