iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 5. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

11 hlasů
3954
zhlédnutí

Události, komentáře

Zemanův lék na krizi? — Baník za 114 milionů — Konec prokrastinace?

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zemanův lék na krizi?

  0:36 do playlistu

  Zemanův lék na krizi?
  Cesta české ekonomiky z krize vede podle prezidenta Miloše Zemana přes investice. Jejich minimální výši chce stanovit limitem, který by se každý rok navyšoval. Hlava státu v projevu na Žofínském fóru navrhla taky nahradit resort pro místní rozvoj Ministerstvem veřejných prací, které by koordinovalo evropské i domácí peníze. Jaké je řešení hospodářské krize? Může se z ní Česko „proinvestovat“, nebo jde o zbytečné utrácení? Téma pro místopředsedkyni rozpočtového výboru Helenu Langšádlovou /TOP 09/ a stínového ministra financí za ČSSD Jana Mládka.

 • Spor o Putnu
 • Telegraficky
 • Baník za 114 milionů

  23:22 do playlistu

  Baník za 114 milionů
  Zadlužený Baník Ostrava zůstane na fotbalové mapě Česka. Město odkoupí komplex budov - včetně stadionu na Bazalech - za zhruba 114 milionů korun. Zastupitelé schválili pomoc klubu až napodruhé. Proč Ostrava zachraňuje fotbalový klub? Vyplatí se městu taková investice? Odpoví primátor Ostravy Petr Kajnar /ČSSD/ a zastupitel Petr Jančík /hnutí OSTRAVAK/.

 • Byznys dnes
 • Konec prokrastinace?

  44:33 do playlistu

  Konec prokrastinace?
  Vychází nová kniha o prokrastinaci, chorobném odkládání důležitých úkolů a povinností. Opírá se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity a slibuje řešení. Opravdu existuje návod na to, jak se z bludného kruhu váhání vymanit a využít čas? Podrobnosti řekne ve studiu autor knihy Petr Ludwig.

Přehrát vše

Související