iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 3. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
2575
zhlédnutí

Události, komentáře

Kypr před bankrotem? — Co přinese úspěch Zemana Zemanovcům? — Zakončení Febiofestu

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kypr před bankrotem?

  0:35 do playlistu

  Kypr před bankrotem?
  Kyperský parlament rozhoduje o osudu země – projednává návrhy zákonů k odvrácení státního bankrotu. Na přijetí potřebných opatření má od Evropské unie čas do pondělí. Jinak nedostane záchrannou finanční injekci. Po dnešku je jasné, že Rusko Kypru nepomůže – dvoudenní vyjednávání o případné finanční pomoci skončilo krachem. Jaká řešení jsou teď ve hře? A co by případný bankrot Kypru znamenal pro Česko a celou Evropskou unii? Do Nikósie se spojíme se zpravodajem ČT Václavem Černohorským. Téma pak probereme s analytikem Patria Direct Petrem Žabžou a státním tajemníkem pro evropské záležitosti Vojtěchem Bellingem.

 • Telegraficky
 • Co přinese úspěch Zemana Zemanovcům?

  24:02 do playlistu

  Co přinese úspěch Zemana Zemanovcům?
  SPOZ čeká v sobotu historicky čtvrtý celostátní sjezd. Předsednické křeslo neobhajuje dosavadní šéf strany Vratislav Mynář, který se stal kancléřem prezidenta republiky. Jak straně pomůže Zemanův úspěch? Jaký výsledek očekává SPOZ v příštích volbách? Zeptáme se dosavadního předsedy SPOZ, vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Vratislava Mynáře.

 • Byznys dnes
 • Zakončení Febiofestu

  42:01 do playlistu

  Zakončení Febiofestu
  Febiofest míří do finále. Cenu Kristián za přínos světové kinematografii si osobně převezmou britský producent Richard Lester a charismatická herečka Geraldine Chaplinová. A právě dcera slavného komika bude exkluzivním hostem v závěru pořadu.

Přehrát vše