iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 2. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2210
zhlédnutí

Události, komentáře

Omezená imunita — Zpožděné sociální dávky? — Zóna volného obchodu — Eva Fuková - Pábení

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Omezená imunita

  1:07 do playlistu

  Omezená imunita
  Zákonodárci a ústavní soudci zřejmě přijdou po skončení mandátu o imunitu. Předlohu schválili poslanci z řad koalice i opozice – proti jich bylo pouze pět. Zákon tak získal dostatek hlasů potřebných ke změně Ústavy. Uspěje zrušení doživotní imunity v Senátu? A co na předloze vadí poslancům, kteří hlasovali proti? Téma pro poslankyni, místopředsedkyni VV Kateřinu Klasnovou a poslance Miroslava Svobodu /ČSSD/.

 • Papežovo loučení
 • Telegraficky
 • Zpožděné sociální dávky?

  21:40 do playlistu

  Zpožděné sociální dávky?
  Patnáct tisíc lidí dostane sociální dávky později, než obvykle. Česká spořitelna neobdržela včas podklady od Úřadu práce. Ten označil za viníka dodavatele softwaru, kterého vybralo ministerstvo. Jak přesně k chybě došlo? Jde jen o technický problém na straně banky, nebo má systém Skaret stále problémy? A kdy lidé peníze dostanou? Zeptáme se náměstka Úřadu práce Martina Žárského.

 • Zóna volného obchodu

  29:20 do playlistu

  Zóna volného obchodu
  Evropská unie a Spojené státy zahájí do konce června rozhovory a společné zóně volného obchodu. Pokud se dohodnou, půjde o největší bilaterální obchodní dohodu v historii. Sedmadvacítka si od ní slibuje až půlprocentní růst HDP. Jak moc může zóna volného obchodu posílit ekonomiku? Odpoví ekonom Pavel Neset.

 • Byznys
 • Eva Fuková - Pábení

  41:47 do playlistu

  Eva Fuková - Pábení
  Fotografa Eva Fuková představuje v Praze průřez svojí tvorbou. Výstava fotek a koláží ukazuje díla vytvořená v Československu i Spojených státech, kam v šedesátých letech emigrovala. Na detaily se zeptáme samotné autorky – Eva Fuková bude hostem Událostí, komentářů.

Přehrát vše