iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 1. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
5934
zhlédnutí

Události, komentáře

Týden do volby — Armstrongovo přiznání — Zákeřná chřipka — Motýlí efekt?

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Týden do volby

  1:04 do playlistu

  Týden do volby
  Přesně za týden čeká Česko druhé kolo přímé volby prezidenta. Kampaně obou kandidátů – Miloše Zemana i Karla Schwarzenberga – jsou v plném proudu a tábory jejich příznivců se postupně rozrůstají. Miloši Zemanovi dá svůj hlas například ekonom, člen NERV Jiří Rusnok, Karlu Schwarzenbergovi třeba biochemička, bývalá předsedkyně Akademie věd Helena Illnerová. Proč? Zeptáme se, oba budou hosty Událostí, komentářů.

 • Telegraficky
 • Armstrongovo přiznání

  21:28 do playlistu

  Armstrongovo přiznání
  Definitivní pád obdivované sportovní legendy. Bývalý cyklista Lance Armstrong se v pořadu Oprah Winfreyové přiznal k dopingu. Zakázané látky užíval při všech svých sedmi triumfech na Tour de France. Podvádění zdůvodnil "bezohlednou" touhou po vítězství. Proč s přiznáním přišel až teď? A co to znamená pro světovou cyklistiku vůbec? Téma pro bývalého cyklistu Lubora Tesaře a redaktora magazínu VELO a šéfredaktora Cykloturistiky Martina Raufera.

 • Zákeřná chřipka

  33:35 do playlistu

  Zákeřná chřipka
  Čtyřiadvacet mrtvých a sto čtyřicet hospitalizovaných – dosavadní bilance chřipky za letošní zimní sezónu. Epidemie postupně prochází republikou od západu na východ, počet nemocných klesl pouze v Karlovarském kraji. Jaký další vývoj se dá očekávat? A jak se teď proti chřipce bránit? Hostem bude docent Ladislav Machala z Infekční kliniky FN Na Bulovce.

 • Byznys
 • Motýlí efekt?

  42:00 do playlistu

  Motýlí efekt?
  V Rudolfinu začala výstava nazvaná „Motýlí efekt?“. Představuje šest českých malířů tří generací a rozdílných malířských vyjádření. Víc řekne ředitel Galerie Rudolfinum Petr Nedoma.

Přehrát vše

Související