iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 11. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
2965
zhlédnutí

Události, komentáře

Kauza Pekárek — Šéf CIA Petraeus končí — Protestující Tibet — Ladovy komiksy — Návrat Pražského výběru

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kauza Pekárek

  0:38 do playlistu

  Kauza Pekárek
  Poslanec Roman Pekárek stále odmítá složit mandát. Pozastavil ale své členství v ODS. Strana na něj přitom dál tlačí, aby ze sněmovny odešel. Kvůli kauze údajného uplácení přitom požádal o Pekárkovo vydání Vrchní soud v Praze, který řeší jeho odvolání proti šestiletému trestu. Rozhodovat se má na příští schůzi. Složí nakonec Roman Pekárek mandát? Jak je možné, že i po několika vydaných zákonodárcích sněmovna stále nemá možnost zbavit poslance mandátu? Téma pro místopředsedu ODS Jiřího Pospíšila a předsedu poslaneckého klubu ČSSD Jeronýma Tejce.

 • Telegraficky
 • Šéf CIA Petraeus končí
 • Protestující Tibet

  27:21 do playlistu

  Protestující Tibet
  Se sjezdem Komunistické strany Číny eskaluje volání Tibeťanů po osvobození od čínské nadvlády. Stovky jich vyšly do ulic a další se na protest sebeupalují. Už jich zemřely desítky. Čína reaguje zesílením represí v tibetských oblastech. Do země navíc odmítá pustit mezinárodní pozorovatele. Situaci Tibeťanů i přístup Číny probereme s komentátorem Janem Petránkem.

 • Byznys dnes
 • Ladovy komiksy

  36:21 do playlistu

  Ladovy komiksy
  Kniha Nezbedné komiksy představuje zatím poměrně neznámou část díla Josefa Lady. Vůbec poprvé si čtenáři můžou prohlédnout soubor obrázkových příběhů, které se ironicky trefují do lidských nešvarů. Před sto lety vycházely v Humoristických listech. Jak v komiksech Lada Čechy popisuje? Zeptáme se kulturního publicisty Ivana Adamoviče.

 • Návrat Pražského výběru

  43:02 do playlistu

  Návrat Pražského výběru
  Legendární Pražský výběr se v původní sestavě vrací na koncertní pódia. Kapela se po odluce vyvolané osobními spory vydává na krátké turné. Hrát chce klasické písně ze začátku její kariéry - první koncert v Praze už je přitom vyprodaný. Jak zní obnovený Pražský výběr? Závěrečným hostem bude Jaroslav Špulák z deníku Právo.

Přehrát vše

Související