iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 3. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
5684
zhlédnutí

Události, komentáře

Jak se změní DPH? — Výzva nespokojených — Hledání spravedlnosti — Začíná hradní sezóna

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jak se změní DPH?

  0:39 do playlistu

  Jak se změní DPH?
  Ekonomičtí ministři dál hledají, jak zabránit dalšímu zadlužování země. Nově se podle premiéra Nečase přiklánějí k zachování dvou sazeb DPH, ale navýšených o procentní bod. Je sazba 15 a 21procentní DPH přijatelná pro všechny členy koalice? Proč se ministři přiklánějí k této podobě? A znamená to, že plán na jednotnou sazbu je zavržen? Debatovat budou předseda sněmovního rozpočtového výboru Pavel Suchánek /ODS/ a jeho člen Jiří Dolejš /KSČM/.

 • Telegraficky
 • Výzva nespokojených

  16:48 do playlistu

  Výzva nespokojených
  V Praze se opět demonstruje. Iniciátory jsou lidé z tzv. Holešovské výzvy, která požaduje demisi vlády a odstoupení prezidenta. Ve čtvrtek ji v ulicích českých měst podpořily tisíce nespokojených lidí. Mohou podobné protesty a výzvy oslovit větší množství lidí? Jací lidé se protestů účastní? A jak by měli zareagovat politici? Diskutovat budou politolog Lukáš Jelínek a poradce prezidenta Jiří Payne.

 • Hledání spravedlnosti

  28:57 do playlistu

  Hledání spravedlnosti
  Zemřel Ladislav Nižňanský. Údajný nacistický válečný zločinec, který se měl jako velitel protipartyzánské jednotky podílet na masakru civilistů. V roce 1962 byl v nepřítomnosti odsouzen československým soudem k trestu smrti, německým soudům se ale jeho vinu prokázat nepodařilo. Jak obtížné je soudit zločiny, které se odehrály před více než 60 lety? Rozeberme s Luďkem Navarou, redaktorem MF Dnes.

 • Gang zlodějů aut
 • Byznys dnes
 • Začíná hradní sezóna

  40:05 do playlistu

  Začíná hradní sezóna
  České hrady a zámky se chystají na novou sezónu. Čím se snaží přilákat návštěvníky? A dokážou si na sebe alespoň částečně vydělat? Téma pro Petra Svobodu, hlavního kastelána ČR.

Přehrát vše

Související