iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 2. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
3365
zhlédnutí

Události, komentáře

Upadající školství? — Krize zažehnána? — Whitney Houstonová (1963 – 2012) — Co by kdyby

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Upadající školství?

  0:37 do playlistu

  Upadající školství?
  Zdá se, že české školství v poslední době schytává ránu za ranou. Po hrozbě Bruselu, že může stopnout miliardové dotace, se do něj pustila jiná mezinárodní instituce – OECD. Schopnosti českých žáků upadají a ministerstvo proti tomu nedělá žádné systémové efektivní kroky. V čem školství nejvíce selhává? A je náprava možná dílčími změnami, nebo je nutné změnit fungování škol od základů? Debatovat budou náměstek ministra školství Ladislav Němec a šéfredaktor serveru Česká škola Jan Wagner.

 • Telegraficky
 • Krize zažehnána?

  15:50 do playlistu

  Krize zažehnána?
  Může si eurozóna oddechnout? Zásadní otázka, kterou si poté, co řecký parlament v neděli v noci schválil další úsporný balík, kladou politikové i ekonomové. Podaří se dalšími reformami a na ně navázaným úvěrem zastavit propad řecké ekonomiky? A může mít nedělní souhlas ozdravné účinky i pro zbytek eurozóny? Debatovat budou investiční bankéř Ondřej Jonáš a bývalý viceguvernér ČNB Luděk Niedermayer.

 • Radovan Krejčíř zatčen
 • Byznys dnes
 • Whitney Houstonová (1963 – 2012)

  33:35 do playlistu

  Whitney Houstonová (1963 – 2012)
  Letošní prestižní hudební ceny Grammy ovládla zpěvačka Adele. Jejímu úspěchu nemohla přihlížet jiná kdysi slavná zpěvačka Whitney Houstonová. Zemřela v sobotu.Proč se jí v posledních letech umělecky nedařilo? A jaký odkaz po sobě zanechala? Rozebereme s hudební publicistka Janou Záhorkovou.

 • Co by kdyby

  38:53 do playlistu

  Co by kdyby
  Jak by vypadaly české dějiny, kdyby… Nový cyklus České televize otevírá úvahy nad alternativními dějinami českých zemí. Může ale takový pohled přinést nějaké seriozní poznatky? Nenahrává jen vyznavačům spikleneckých teorií? Zeptáme se historika a dramaturga ČT Dušana Mulíčka.

Přehrát vše