iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 11. 2011
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
4119
zhlédnutí

Události, komentáře

Kocourek rezignoval — Občanský zákoník schválen — Úspěch českého pokeru

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kocourek rezignoval

  0:38 do playlistu

  Kocourek rezignoval
  Ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek podal demisi. Večer ji přijal premiér Petr Nečas. Kocourek odpoledne vysvětloval, kde se na účtu jeho matky vzalo 16 milionů korun. Řekl, že většina peněz byla jeho a svěřil je společnosti Key Investments proto, aby je "odklonil" od problémů s rozvodem. Politiky ale nepřesvědčil. Co Kocourkova aféra znamená pro vládu, která si za jeden z hlavních cílů klade boj s korupcí? A dopustil se Kocourek podvodu, když se majetkově vyrovnával s bývalou manželkou? Diskutovat bude ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil /ODS/ a senátor a místopředseda ČSSD Jiří Dienstbier.

 • Občanský zákoník schválen

  21:28 do playlistu

  Občanský zákoník schválen
  Nový občanský zákoník prošel sněmovnou. Novela obsahuje přes tři tisíce paragrafů a tým odborníků na ní pracoval přes 10 let. Podle předkladatelů klade větší důraz na osobnostní práva a nechává víc prostoru pro dohodu stran. Teď míří do senátu - platit má začít od roku 2014. Co přesně nový občanský zákoník mění? A co si o něm myslí opozice? Další téma pro ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila /ODS/ a senátora a místopředsedu ČSSD Jiřího Dienstbiera.

 • Italské Řecko
 • Úspěch českého pokeru

  40:18 do playlistu

  Úspěch českého pokeru
  Český poker slaví historický úspěch. Pětatřicetiletý třinecký rodák Martin Stazsko skončil na nejprestižnějším turnaji světa v Las Vegas druhý. Vydělal si zhruba 98 milionů korun. Poker hraje i v Česku stále více lidí. Kvůli novele loterijního zákona ale příští rok turnaje v klubech skončí a přesunou se do oficiálních heren a kasin. Co přesně bude loterijní novela pro pokerové hráče znamenat? A nebude pro malé kluby likvidační? Téma pro předsedu Asociace českého pokeru Milana Slámu a náměstka ministra financí Tomáše Zídka.

Přehrát vše

Související