iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 1. 2011
21:59 na ČT24

1 2 3 4 5

65 hlasů
7694
zhlédnutí

Události, komentáře

Rozklížený ČSTV? — Společně proti dioxinům — Stop stěžovatelům? — Grafika roku 2010

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozklížený ČSTV?

  0:37 do playlistu

  Rozklížený ČSTV?
  Dění kolem zadlužené Sazky rozkolísává i jednotu sportovních svazů. Šéf tenisového svazu Ivo Kaderka chce založit konkurenci ČSTV, který je mimo jiné majoritním akcionářem Sazky. ČSTV se stala podle Kaderky nedůvěryhodnou organizací, která nedokáže sehnat dostatek financí pro sport. Má Kaderka pro svůj plán podporu i jiných sportovních svazů? Jak by měl být sport financován? Šéf tenisového svazu Ivo Kaderka a generální sekretář ČSTV Jan Boháč přijdou na úvod pořadu. Komentář připojí novinářka Zuzana Kubátová z Hospodářských novin.

 • Společně proti dioxinům

  26:27 do playlistu

  Společně proti dioxinům
  Kauza s dioxiny mění dosavadní pravidla. Němečtí zemští ministři zemědělství se dohodli se spolkovou kolegyní na společném postupu a přísnějších kontrolách. Zamezí to dalšímu šíření rakovinotvorné látky? Do Berlína se zeptáme zpravodajky ČT Evy Pláničkové.

 • Stop stěžovatelům?

  32:38 do playlistu

  Stop stěžovatelům?
  O Češích se říká, že si rádi stěžují. Pro ty, kteří svými stížnostmi zaplavují úřady, navrhl Jihomoravský kraj pravidla. Jejich návrh teď má v podobě zákona na stole vláda. Ochromují notoričtí stěžovatelé práci úřadů? Neomezí podobný zákon práva občanů? Rozebereme s Františkem Vaverou, náměstkem pro veřejnou správu ministra vnitra.

 • Grafika roku 2010

  41:20 do playlistu

  Grafika roku 2010
  Již po sedmnácté vybere odborná porota nejlepší českou grafiku. Jak si stojí grafické umění v Česku? Rozebereme s jedním z porotců, akademickým malířem Daliborem Smutným.

Přehrát vše