iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 1. 2011
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

61 hlasů
9532
zhlédnutí

Události, komentáře

Vládní krize II? — Jak odhalit rakovinu? — 20 filmových sezon ČT

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vládní krize II?

  0:36 do playlistu

  Vládní krize II?
  Boj proti korupci. Priorita, kterou se vláda Petra Nečase zaklínala „jako jeden muž“ hned od svého vzniku. Teď se ale jednota podle všeho bortí. Připomínky premiéra k protikorupčnímu balíčku mrzačí podle ministra vnitra a šéfa Věcí veřejných Radka Johna celou strategii. Slovní přestřelka se přitom odehrává v kontextu jiných korupčních afér. Je vláda na pokraji nového a mnohem vážnějšího rozkolu, než byla při kauze Drobil? Láme se na protikorupčním boji důvěryhodnot kabinetu? Debatovat budou ministr spravedlnosti a místopředseda ODS Jiří Pospíšil a Karolína Peake /VV/, místopředsedkyně strany. Jak vládní boj proti korupci hodnotí opozice? Zeptáme se Martina Peciny /ČSSD/, poslance a bývalého ministra vnitra. Odborný komentář přidá Václav Láska z Transparency International. A politické souvislosti okomentuje Petr Honzejk z Hospodářských novin.

 • Jak odhalit rakovinu?

  32:43 do playlistu

  Jak odhalit rakovinu?
  Průlom v odhalování zhoubné rakoviny. Tím je podle amerických vědců jednoduchý a levný krevní test. Jak metoda přesně funguje? A může zásadně zkvalitnit léčbu rakoviny? Rozebereme s onkologem Mariánem Hajdúchem z Komplexního onkologického centra v Olomouci.

 • 20 filmových sezon ČT

  41:14 do playlistu

  20 filmových sezon ČT
  Více než 200 snímků koprodukovala Česká televize od roku 1992. Co ukazuje rekapitulace dvou dekád o kvalitě a vývoji českého filmu? Téma pro teoretika filmu, bývalého děkana FAMU Michala Breganta.

Přehrát vše

Související