iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 9. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

33 hlasů
10381
zhlédnutí

Události, komentáře

Lékaři vs. vláda — Kampani, start! — Návrat na scénu? — Ptáčata

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Lékaři vs. vláda

  0:38 do playlistu

  Lékaři vs. vláda
  Lékaři se bouří. Nelíbí se jim návrh ministra práce Drábka /TOP 09/ na snížení platů ve veřejném sektoru, kam spadá i část lékařů a zdravotních sester. Hrozí, že hromadně opustí nemocnice. Ministr zdravotnictví Leoš Heger /TOP 09/ se masového odlivu zdravotníků neobává. Kde bere jistotu? Kam by ale tisíce lékařů, kteří se podepsali pod petici Děkujeme, odcházíme, šly? A jak se změny promítnou v péči o pacienty? Debatovat budou ministr zdravotnictví Leoš Heger /TOP 09/, stínový ministr zdravotnictví David Rath /ČSSD/ a Milan Kubek, prezident České lékařské komory.

 • Kampani, start!

  24:08 do playlistu

  Kampani, start!
  Politické strany startují kampaň před podzimními volbami. Co chystají na voliče? Promítnou se i do komunálních a senátních voleb trendy, které přinesly květnové volby do sněmovny? Téma pro politoložky Evu Lebedovou z Univerzity Palackého v Olomouci a Vladimíru Dvořákovou z VŠE.

 • Návrat na scénu?

  33:17 do playlistu

  Návrat na scénu?
  Fidel Castro se po čtyřech letech objevil na veřejnosti. Převážně před mladými lidmi pronesl téměř hodinový projev. Bude reálně ovlivňovat dění v zemi, kterou už dva roky vede jeho bratr Raúl? Rozebereme s Pavlou Holcovou, vedoucí kubánských projektů Člověka v tísni.

 • Ptáčata

  40:06 do playlistu

  Ptáčata
  Děti z 2. B jedné brněnské základní školy. Převážně Romové. Rodiče ostatních školáků proti nim sepsali petici. Nechtěli, aby jejich děti měly romské spolužáky. Jak probíhal rok života dětí s takovým sociálním handicapem? To se snažili zachytit dokumentaristé i děti samy v novém cyklu České televize. Podaří se dětem i přes nepřízeň okolí zapojit do společnosti? Zeptáme se režiséra Ladislava Cmírala.

Přehrát vše

Související