iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 8. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

20 hlasů
2774
zhlédnutí

Události, komentáře

Masový hrob? — Mraky nad Českem — Kočovný zaměstnanec — Kdo je bohatší? — Mecenáši umění

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Masový hrob?

  0:38 do playlistu

  Masový hrob?
  V místě údajného hrobu někdejších německých obyvatel Dobronína na Jihlavsku našla policie kosterní pozůstatky. Po druhé světové válce je tam měli zavraždit místní Češi. Jaké jsou pravé důvody této tragédie? Otázky pro redaktora ČT Davida Vondráčka, historika Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd Jiřího Kociana a spisovatelku Kateřinu Tučkovou.

 • Mraky nad Českem

  20:15 do playlistu

  Mraky nad Českem
  Meteorologové opět varují před silnými bouřkami s kroupami – tentokrát na Moravě a ve Slezsku. Jak na tom bude sever Čech? Aktuálně situaci zhodnotí meteoroložka ČT Alena Zárybnická.

 • Kočovný zaměstnanec

  25:27 do playlistu

  Kočovný zaměstnanec
  Vystudovaný lékař Martin Barták byl už náměstkem ministra obrany, následně samotným ministrem obrany a teď z něj bude opět náměstek – tentokrát ale na ministerstvu financí. Původně se měl stát přitom náměstkem ministra vnitra Radka Johna pro mezinárodní vztahy. O čem bude Barták rozhodovat tentokrát? Rozebereme s redaktorem Respektu Ondřejem Kundrou.

 • Kdo je bohatší?

  38:17 do playlistu

  Kdo je bohatší?
  Čína sesadila Japonsko z druhé příčky největších ekonomik světa. Stalo se tak víc než po čtyřiceti letech. Čínský hrubý domácí produkt roste totiž ročně zhruba o 10 procent, Japonsku letos analytikové předvídají jen tříprocentní růst. Kde jsou silné stránky čínské ekonomiky? Zeptáme se stálého zpravodaje České televize v Číně Tomáše Etzlera.

 • Mecenáši umění

  41:22 do playlistu

  Mecenáši umění
  Bohatí Češi se stále častěji zajímají o umění. Začátkem září se na pražské Národní třídě například znovu otevře Galerie Václava Špály, a to právě díky podpoře nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Mají boháči o umění opravdu zájem, nebo jim jde jen o dobře zhodnocené a uložené peníze? Téma pro Marka Pokorného, ředitele Moravské galerie v Brně.

Přehrát vše

Související