iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 7. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

11 hlasů
3051
zhlédnutí

Události, komentáře

Jan Fischer - bilance — Slavící Španělsko — Stěhování epopeje

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jan Fischer - bilance

  0:38 do playlistu

  Jan Fischer - bilance
  Ve Strakově akademii dnes naposledy zasedal úřednický kabinet Jana Fischera – příště už by se tam měla sejít nová vláda pod vedením Petra Nečase. Jak hodnotí Jan Fischer uplynulý rok a dva měsíce v čele Česka? Co se povedlo a co se podle něj naopak mohlo řešit lépe? Exkluzivní bilanční rozhovor s odcházejícím premiérem nabídneme hned v úvodu Událostí, komentářů.

 • Slavící Španělsko

  32:28 do playlistu

  Slavící Španělsko
  Hraje se tam jedna z nejlepších fotbalových lig, tamní hráči patří mezi ty nejšikovnější na světě – titul mistrů světa se ale Španělsku až do včerejška nikdy získat nepodařilo. Přišel úspěch proto, že se uvnitř týmu podařilo zkrotit rivalitu až nevraživost mezi jednotlivými španělskými komunitami? A může titul změnit i celospolečenskou náladu v zemi? Ze slavícího Španělska se živě přihlásí reportér Adam Kautský. A ve studiu si budeme povídat s odborníkem na Španělsko Traianem Urbanem.

 • Stěhování epopeje

  41:15 do playlistu

  Stěhování epopeje
  Moravský Krumlov se loučí se Slovanskou epopejí. Slavné dílo malíře Alfonse Muchy se má téměř po půl století stěhovat do pražského Veletržního paláce. Mnohým se nelíbí, že hlavní město nemá pro epopej speciální výstavní prostory, které požadoval sám Alfons Mucha. Proč se ke stěhování přistoupilo zrovna teď? A co bude pro Moravský Krumlov znamenat ztráta tohoto turistického lákadla? Téma pro místostarostu Moravského Krumlova Tomáše Třetinu a pražského radního pro kulturu Ondřeje Pechu.

Přehrát vše

Související