iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 7. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2223
zhlédnutí

Události, komentáře

Kolik za léky? — Al-Káida na vzestupu? — Solární letadlo — Cartier na Hradě

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kolik za léky?

  0:38 do playlistu

  Kolik za léky?
  Proklamované změny ve zdravotnictví se dotknou i léků. Koalice ODS, TOP 09 a Věcí veřejných chce zrušit poplatek za položku na receptu, pacienti budou platit jen za recept. Chybějící peníze má přinést prodej nejlevnějších léků, které pacienti zaplatí v plné výši. Zůstanou léky dostupné pro všechny pacienty? A co budou změny znamenat pro lékárny? Zeptáme se jak zástupce lékárníků, tak pacientů. A také kandidáta na ministra zdravotnictví Leoše Hegera /TOP 09/.

 • Al-Káida na vzestupu?

  27:33 do playlistu

  Al-Káida na vzestupu?
  Norsko dnes zatklo tři osoby podezřelé z napojení na Al-Káidu. Jen den poté, co Američané obvinili další členy Al-Káidy z příprav teroristických útoků na newyorské metro. Posiluje teroristická skupina svoje pozice? Nebo se tajným službám jen v posledních dnech daří? Rozebereme s odbornicí na extremismus Radanou Makariusovou.

 • Solární letadlo

  34:49 do playlistu

  Solární letadlo
  Průkopníci solárního létání mohou slavit. Experimentální let strojem poháněným pouze solární energií vyšel. Podaří se technologie využívající obnovitelný zdroj převést i do komerční dopravy? Téma pro leteckého publicistu Petra Kolmanna.

 • Cartier na Hradě

  42:48 do playlistu

  Cartier na Hradě
  Na 400 unikátních šperků z dílny slavné firmy Cartier dorazilo do Česka. Do Jízdárny Pražského hradu, kde výstava zítra začne, se podíváme s kurátorkou Evou Eislerovou.

Přehrát vše

Související